TFF'de yeni oluşum! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'de yeni oluşum!

Türkiye Futbol Federasyonu’nda 29 Haziran’da yapılacak olan seçimli genel kurul öncesinde yaşanan gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor!

Seçime kısa süre kala Mehmet Ali Aydınlar ve Göksel Gümüşdağ’ın isimlerinin ağırlık kazanması sonrasında futbol dünyası tek aday konusunda birleşti!

İki başkan adayıyla seçime gitmek istemeyen futbol dünyası başkentin de etkisi ve eğilimi doğrultusunda iki başkan adayını bir listede buluşturmak için yoğun çaba harcadı ve bu hedefi gerçekleştirdi!

Yeni dönemde TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar olacak. Göksel Gümüşdağ ve Lütfi Arıboğan ikinci başkanlık görevini yürütecekler.

Kulüpler Birliği Başkanı Aziz Yıldırım görevini sürdürecekken Göksel Gümüşdağ'dan boşalan başkan vekilliği görevini ise Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ve Kayserispor Başkanı Recep Mamur devralacak.

Maraton

Cevap: TFF'de yeni oluşum!

Böyle saçma seçme seçilme, adaylık sistemi olurmu yahu? " Sn. Atalay 'ın adaylıgı konuşuluyor ne düşünüyorsunuz bu konuda" deniyor, Aydınlar'ın verdiği cevap " Göksel beyle ikimiz sadece adaylığımızı açıklamıştık, şimdi ikimizde birleştik bu saatten sonra olacak bir adaylık Türk futboluna zarar vereceği kanaatindeyim" böyle saçma düşünce olabilirmi?

Ya sen o görev için biçilmiş kaftan değilsen? Ya layık değilsen? "İleriki zamanlarda çokca röportaj vereceğiz şimdilik bukadar " diyerek öpüşüp koklaştılar üstelik. Tamam ozaman yahu siz karar verdiyseniz kimsenin kimseyi seçmesine gerek yok !

Neler oluyor bu ülkede?

Aziz Yıldırım, Mecnun Odyakmaz, Göksel Gümüşdağ ve Mehmet Ali Aydınlar'ın toplantısı sonrasında açıklamayı Aydınlar yaptı.

Mehmet Ali Aydınlar, "Benim başkanlığım konusunda karar verdik. Bir bir uzlaşma gösterdik Türk futbolu için. Göksel arkadaşımız adaylıktan çekiliyor. Bu noktadan sonra aday olacak herkes zarar verir. Bundan sonra ben başka aday çıkacağını düşünmüyorum. Göksel beyle bundan böyle beraber çalışacağız. Önümüzdeki süreçte neler yapacağımızı sonra değerlendiririz. Herkese çok teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Göksel Gümüşdağ da yaptığı açıklamada, "Adaylıktan çekiliyorum. Sayın Aydınlar ile birlikte çalışacağız." dedi.

Maraton

Ohhhh ne güzel bildiğin kaymaklı ekmek kadayıfı olmuş. Ama yetmez... Lütfen oğuz sarvan da kalsın merkez hakem komitesinde, tahkim kurulunun başına da şekip mosturoğlunu getirin. oh oh oh..

Fenerbahçe cumhuriyeti diye diye bu sefer hakkaten kuracaklar. Fenerasyon cumhuriyeti.

Boşu boşuna transfer yapmayalım yahu sonucu belli.

Tamam bu azize bunları destekliyor da bizim başkan niye destekliyor bunları onu anlamadım ben.O da onların karşısına Haluk Ulusoy'u çıkarsın.

Aziz Yıldırım, Mecnun Odyakmaz, Göksel Gümüşdağ ve Mehmet Ali Aydınlar'ın toplantısı sonrasında açıklamayı Aydınlar yaptı.

Mehmet Ali Aydınlar, "Benim başkanlığım konusunda karar verdik.
Bir bir uzlaşma gösterdik Türk futbolu için. Göksel arkadaşımız adaylıktan çekiliyor. Bu noktadan sonra aday olacak herkes zarar verir. Bundan sonra ben başka aday çıkacağını düşünmüyorum. Göksel beyle bundan böyle beraber çalışacağız. Önümüzdeki süreçte neler yapacağımızı sonra değerlendiririz. Herkese çok teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Göksel Gümüşdağ da yaptığı açıklamada, "Adaylıktan çekiliyorum. Sayın Aydınlar ile birlikte çalışacağız." dedi.

Maraton

ulan aziz yildirimmi karar veriyor kimin baskan olacagini

Arkadaşlar, Aziz Yıldırım'a neden kızıyorsunuz ki? Mehmet Aydınlar'ı destekleyip aday gösterenler İbrahim Kızıl, Yıldırım Demirören, Sadri Şener, Melih Gökçek, İbrahim Yazıcı ve Ünal Aysal. Ne kadar Aziz Yıldırım ile problemi olan kulüp başkanı varsa, hepsi bir araya gelip Mehmet Ali Aydınlar'ı ortaya sürdü. Sizler de fenerasyon muhabbetine devam ediyorsunuz. Biraz mantıklı olmak lazım sanki?

Bunda Aziz Yıldırım'ın parmağının olması belki herkesi tedirgin ediyor, beni de ediyordu. Şöyle oturup düşündükten sonra oluşumun sandığımız kadar da fena olmadığına kanaat getirmeye başladım.

mehmet atalay şuan adaylığını koysa seçilir bence aydınlar kendi kendini bitirdi.biz bjk ts falan onu destekleyecektik ama yanına göksel gümüşdağı alıp tam bi fenerin uşaklığını gösterdiler ayrıca toplantıda mecnun olmasıda her şeyi özetliyor sanırım.umarım mehmet atalay aday olur ve kazanır

Gençler, Aziz Yıldırım'a neden kızıyorsunuz ki? Mehmet Aydınlar'ı destekleyip aday gösterenler İbrahim Kızıl, Yıldırım Demirören, Sadri Şener, Melih Gökçek, İbrahim Yazıcı ve Ünal Aysal. Ne kadar Aziz Yıldırım ile problemi olan kulüp başkanı varsa, hepsi bir araya gelip Mehmet Ali Aydınlar'ı ortaya sürdü. Sizler de fenerasyon muhabbetine devam ediyorsunuz. Biraz mantıklı olmak lazım sanki?

desteklemekti haklılardı çünkü göksel gümüşdağ gibi azizin uşağı değildi ama artık onlarda bundan vazgeçmişlerdir

Gençler, Aziz Yıldırım'a neden kızıyorsunuz ki? Mehmet Aydınlar'ı destekleyip aday gösterenler İbrahim Kızıl, Yıldırım Demirören, Sadri Şener, Melih Gökçek, İbrahim Yazıcı ve Ünal Aysal. Ne kadar Aziz Yıldırım ile problemi olan kulüp başkanı varsa, hepsi bir araya gelip Mehmet Ali Aydınlar'ı ortaya sürdü. Sizler de fenerasyon muhabbetine devam ediyorsunuz. Biraz mantıklı olmak lazım sanki?

İbrahim; Ortamın gergin olduğu yerde, Tanımadığın insanların olduğu yerde ortaya konusarak "gençler " diye hitap etme. İtici oluyor zira, demokraside bir yere kadar ;)

Üst Alt