TFF'den Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Açıklama

Cevap: TFF Yönetimi "Şikeden" Çekildi!

3 temmuzdan beri hangi taş yerine oturduki :) her açıklamaya bi umut bakıyoruz. Kararı Tff yönetiminin almaması iyi olucak. Hukuk kurulu genel kuruldaki öneriye bakmazki belgelere delillere bakar öyle değilmi ?

Haklısın süreç çorba ama bugüne bakmak lazım bunlar akıllandı ve süreci sinsi sinsi yürütmeye başladılar 40 yıllık politikacılara taş çıkartır basın açıklamaları yaptılar dün kimse bir şey anlamadı

Kulüpler birliği toplantısından sonra yumuşak bir havanın esmesinden de anlaşılmıştı zaten 58.maddenin değişmeyeceği ve Fb ye özel af olmayacağı.

Üzerine bir de UEFA açıklaması ki bazıları olumsuz yorumlasa da ben öyle yorumlamadım.

EEEe MAA da kendi oğlunun ölümünü bile unutturacak kadar bağlı olduğu takımını düşürecek değil.Önce topu Kulüpler birliğine ve genel kurula attı.

Baktı ki olmuyor bu sefer top hukuk kurulunda, Son bir şutla fener GOOOOLL.

UEFA mal değil ya abi adamlar isviçre futboluna verdiği değeri Türk futbolunada verirler heralde? Federasyonları gerekli cezayı siona zamanında verdiği için ülke olarak affetti isviçreyi, 13 ocaka kadar vermeseydi ülke olarak men edileceklerdi avrupadan. Biz bu kadar delile rağmen gerekli düşürme cezasını vermezsek isviçreden çok daha beter yaparlar.

genel kurulun anlamı kalmadı çünkü tff nin karar alma yetkisi kalmadı iptal edeceklerdir en kısa sürede pfdk doğru karar alma gibi bi durumu yok etik kurulu raporunu alıp kitapta yazanı uygulamak zorundalar neticede bunlar avukat kariyerleri var ayrıca düşerse bütün pfdk meşhur olur:)

EEEe MAA da kendi oğlunun ölümünü bile unutturacak kadar bağlı olduğu takımını düşürecek değil.

Tanımadığınız bir kişi için böyle konuşmanız hiç doğru değil. 1 sene boyunca işe gitmeden önce her gün oğlunun mezarının başına gidip ağlamış adamdır Mehmet Ali Aydınlar, elmayla armutu karıştırmayalım.

Benim buradan anladıgım; Önceden etik kurulu raporu hazırlar,sonra Yönetim kuruluda son karar mekanizması olarak noktayı koyardı.Disiplin kuruluda sadece kişilere bir yaptırım uygulardı.

Bugünden itibarenise ne Etik Kurulu bu işe karışacak,ne de Yönetim Kurulu.Artık her konuda son karar makamı Disiplin Kurulu olacak.

Benim aklıma şunlar geliyor;

1-DK acaba maclar sahaya yansımamış deyip FB yi kurtaracak mı?

2-MAA küme düşme olmadıgında(olmazsa),3 Maymunu oynayıp bana kızmayın kararı DK mu verdi diyecek?

3-'DK 4-3 bizde' sözü ne olacak?

4-26 Ocak toplantısının amacı ne?

5-Biz paranoyakmıyız?:D

Benim buradan anladıgım; Önceden etik kurulu raporu hazırlar,sonra Yönetim kuruluda son karar mekanizması olarak noktayı koyardı.Disiplin kuruluda sadece kişilere bir yaptırım uygulardı.

Bugünden itibarenise ne Etik Kurulu bu işe karışacak,ne de Yönetim Kurulu.Artık her konuda son karar makamı Disiplin Kurulu olacak.

Benim aklıma şunlar geliyor;

1-DK acaba maclar sahaya yansımamış deyip FB yi kurtaracak mı?

2-MAA küme düşme olmadıgında(olmazsa),3 Maymunu oynayıp bana kızmayın kararı DK mu verdi diyecek?

3-'DK 4-3 bizde' sözü ne olacak?

4-26 Ocak toplantısının amacı ne?

5-Biz paranoyakmıyız?:D

6- Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

İyimser düşününerek;

" TFF Fenerin düşüşü benim elimden olmasın, bu kararı ben vermiyeyim de kim verirse versin " diye;

Bir anlamda " Top benden çıksında kimde patlarsa patlasın "

diye topu başkasına attı... Diyelim...

YakarTop oyunu

bilir misiniz ?

Top en son kimde kalırsa, o yanar.

Yanan kişi olmamak için, topu mutlaka başka bir arkadaşınıza atmalısınız.

Atamazsanız elinizde patlar.

Atarsanız, siz rahatlarsınız.

Artık top sizde değildir, topu kim tuttuysa artık problem onundur.

Güzel bir oyundur, severim.

Bu oyunun konuyla alakası yoktur,

öyle aklıma geldi anlattım. :D

Disiplin kurulumu ? Hukuk kurulumu ? Hukuk kurulu diye geçti son dakikalarda neden pfdk'yı koyuyosunuz ?

Üst Alt