TFF'den FB'ye Cevap - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den FB'ye Cevap

Cevap: Son Dakika | TFF'den FB'ye Cevap

fenerbahçeden açıklama

türkiye futbol federasyonun klubümüzün dünkü yapmış olduğu açıklamaya karşılık bügün yayınladığı açıklamada klubumuze yönelik sert mesajlar verildi. daha önceden de başka takımların açıklamaları olmuştu ama ne yazıkki tarafsız olduğuna inandığımız türkiye futbol federasyonu o klube aynı sertlikle açıklama yayınlamadı. türkiye futbol federasyonunun klubumuz için yapmış olduğu bu sert ve etik dışı açıklamasından sonra kendilerine hiç bir şekilde güvenimiz kalmamıştır şunu asla unutmasınlarki fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü nede kupa büyüklüğüdür onun büyüklüğü başka büyüklüktür adı konamaz. bu nedenle federasyonun alıcağı kararları büyük fenerbahçe taraftarından ciddiye alınmamasını istiyoruz.

fenerbahçe spor klubü

Bu laf cok tahrik edici olmus,lan TFF nin aldigi kararlara uymayacaksinizda muz federasyonunun alacagi kararlarami uyacaksiniz.

antu mode on

sonuçta federasyon gs yanlısı suçsuz oldugumuz halde yalan dolan belgelerle bizi küme düşürmeye çalışıyor sonuna kadar klubumuzun arkasındayız

antu mode of

Cevap: Son Dakika | TFF'den FB'ye Cevap

Hani nerde o açıklama nasıl sevindim fener öyle bi açıklama yaptı da iyice battı diye

Araştırmadan link vermeden koymayın her haberi şu foruma

Cevap: TFF'den FB'ye Cevap

Bu mu sert açıklama?

Fenerbahçe adının geçmediği bir açıklama...

Oysa bizim eğitim kimliğimize de giydirilerek başkanımıza fırsatçı yahtası yapıştırmışlardı..

Ayıptır !

Belki saçma bel ki değil ama yazmadan edemeyeceğim:

-Fenerbahçe düştü diyelim vede aynı Federasyon göreve devam etsin.

-Fenerbahçe Bank Asya da iken,bizi rahat bırakmazlar.Şampiyon olmamızı engellemek adına,çok kumpaslarla karşılaşabiliriz.

-Bizim arayı açmamızı engellemek için,her türlü oyunlar oynanacak.Bir yandan medya bir yandan Federasyon....

-Fenerbahçe Süperlig'e çıkana kadar,sırtımızdan inmeyecekler.

-Bizi asla rahat bırakmayacaklar,şu an ki söylemleri bile yandaşlıklarını alenen ortaya koymakta.

Vs..........

Şeytan'ın avukatlığını yapayım dedim.Belki saçma belki doğru,ama olabilirliği yüksek ihtimal ;)

Yeterince ve olması gerektiği kadar sert değil, ama neyse fenerasyondan bahsediyoruz.Bu da bir gelişme :)

haha TFF de sırtını döndü fenere desenize bank asya da ilk 3 maçları seyircisiz olacak. Gelen vuruyor giden vuruyor bunlara. Mali yi de seve seve yola getiriyoruz.

fener medyasi fener taraftari fener camiasi kabullendi düsmeyi

bu mali ne mal yahu kabullenmiyor

Fener'in TFF'ye erteleme kararınızın hukuksal dayanağı nedir ? açıklayın. iddiasına,

TFF süper cevap vermiş, resmen hukuksal maddeleri yayınlayarak kapak yapmış.

TFF Statüsü'nün 35. maddesinin 1. fıkrasının (b) bendine göre TFF Yönetim Kurulu'nun yetkilerinden birisi de müsabakaların ertelenmesidir.

Yahu arkadaşlar şu cevap olayına çok takılmayın resmin tümüne bakın ,

bize ve başkanımıza 1 saat sonra salladılar sonra yancı yalakaları salladı peki sonuç bugün kimin dediğine gelinmekte ,

isteyerek yada istemeyerek kimin dediklerini şike şike yapıyorlar ve yapacaklar ,

sonuca bakın sonuca ,

birde bir arkadaş sormuş tff deki galatarasaylılar ne iş yapar diye bu açıklama tatavasını geçin UEFA ya giden heyete bir bakın derim ben ,

Saygılar.

Üst Alt