TFF'den Fenerbahçe Açıklaması


Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklamasıyüzsüz mahlukatlar.var mı lan sizde o yurek düşmek için başvuru yapabilecek kadar....tv lere medyaya gururlu çocuk ayakları yapıp iş resmiyete geldi mi başvuru yok resmi talep yok. ulan var ya harbiden iğreniyorum sizden ya
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe AçıklamasıVarolmayan bir talep üzerine 3,5 saat toplanıp sonra da bir talebin varolmadığına karar veren federasyona Türkiye futbol federasyonu denir.

Twitterdan..Medya yanlis veriyor, bunlar sadece Fenerbahce icin toplanmadi. Toplantida baska seyler de konusuldu muhtemelen. O talebin olmayacagi zaten belliydi.
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklamasıhepiniz şerefsizsiniz,neden yazılı olarak vermediniz isteğinizi....tüm camia olarak 7 den 70 e türk sporunun yüz karasısınız.Mademm delikanlıydınız,madem haklıydınız atıp tutuyordunuz yemedi dimi karaktersiz herifler.bir kerede tükürdüğünüzü yalamayın
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklaması---gercekten çoğu fb lilerin ıq seviyesinden şüphe ediyorum hala düşüremediler diye ötüyorlar lan gerizekalılar neden resmi yazıyla müracat etmediniz..
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklamasıdanışıklı dövüş oluyor arkadaşlar. federasyon ve fener güzel senaryo ceviriyorlar. ben bu 2 kurumda inanmıyorum. inandırıcılıkları gitti.
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe AçıklamasıKomedi ya. Hem fenerasyon hemde f5.. madem samimisin bankasyaya gitmeye o zaman yazsana bi dilekce kabul etsene sucu.. halen tek derdiniz kendi tribununuze oynamak... zaten basiniza ne geldiyse bu yuzden geldi...
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklamasıali koça birde geleceğin başkanı olarak bakıyorlar.evet azizden sonra showcu bir başkan daha kazanmış olacaklar.
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklamasıali koça birde geleceğin başkanı olarak bakıyorlar.evet azizden sonra showcu bir başkan daha kazanmış olacaklar.Koc'lar buna izin verirmi? Adam simdiden sacmalamaya basladi, hele bir baskan olsun felaket olur. Yillar önceki cikisni biliyoruz. Unutmadik daha. Kimse bana o zaman Gencdi felan demesin. 40 küsür yasina gelmis adam daha akilli davranir.
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklamasılan bu bilerek mi yapıyor yoksa milleti aptal mı sanıyor , oooooğğğğğğllluuuuuummmmm onlar zaten talep etmicektiiiiiiiiii sen düşüreceksiiiiin.

Ne diye o makamda bulunuyorsuuuuuuunnnnnnn Mehmetttttt
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklamasıdüsürmemek icin herseyi yapiyorlar

ne diyim dahada beter olursunuz insallah akilanmiyacaksiniz zaten
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe AçıklamasıBunca açıklama içinde birdaha konuşursanız ceza alırsınız tehdidi neden yok?
 
Üst Alt