TFF'den Fenerbahçe Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Fenerbahçe Açıklaması

Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yapmış olduğu kamuoyu açıklamaları ve 26 Ağustos günü yapılan toplantı ile ilgili açıklama yaptı.

Açıklamanın tam metni şöyle:

"Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Ali Koç'un 25 ve 26 Ağustos tarihlerinde basına yapmış olduğu açıklamalarda, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi internet sitesinde, Ali Koç ve Aleaddin Yıldırım ile TFF Başkan Vekilleri Göksel Gümüşdağ ve Lutfi Arıboğan arasında 26 Ağustos'ta yapılan toplantıda, aynı gün Ali Koç ve kulüp avukatları ile Türkiye Futbol Federasyonu'nda yapılan toplantıda, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün 2011-2012 sezonunda Bank Asya 1. Lig'de oynatılması talebi dile getirilmiştir.

Ancak bugüne kadar, Türkiye Futbol Federasyonu'na bu konuda kulüp yetkililerince yazılı olarak herhangi bir resmi başvuruda bulunulmamıştır. Ayrıca gerek kulüp yetkilileri gerekse kulüp avukatları, bu konuda herhangi bir yazılı başvurularının söz konusu olamayacağını da belirtmişlerdir.

Bu durum karşısında; TFF Yönetim Kurulu, 15 Ağustos tarihinde aldığı karardan ayrılmasını gerektirecek bir durum bulunmadığı sonucuna varmıştır.

Dolayısıyla 25 Ağustos'ta fikstür çekimi yapılan Spor Toto Süper Lig ile 24 Ağustos'ta fikstürü belirlenen Bank Asya 1. Lig, ilan edildiği tarih olan 10 Eylül'de başlayacak ve müsabakalar çekilen fikstürler çerçevesinde oynanacaktır."

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

TFF'den Açıklama - TFF Haberleri TFF

Cevap: 27.08.2011 TFF'den Açıklama

Ancak bugüne kadar, Türkiye Futbol Federasyonu'na bu konuda kulüp yetkililerince yazılı olarak herhangi bir resmi başvuruda bulunulmamıştır. Ayrıca gerek kulüp yetkilileri gerekse kulüp avukatları, bu konuda herhangi bir yazılı başvurularının söz konusu olamayacağını da belirtmişlerdir.

işiniz gücünüz şov yapmak lan

Cevap: 27.08.2011 TFF'den Açıklama

Fener'in resmi başvuru yapmaya dötü yememiş :asd:

Çakallar resmi yazı olmadan sözle küme düşürttüreceklerdi kendilerini sonra tff bizi düşürdü diye haksızlığa uğradık rolü tazminat davaları.... bunların kafaları bi şikeye teşviğe bi de böyle çakallıklara çalışıyor. :asd:

Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklaması

Boş-boş işler..Resmi olarak başvurmadığını anlamak için toplanmanız mı gerekiyo?..:SS:

Fenerbahçe yemek yedigi tabağa resmen SIÇMIŞTIR.. TFF'de Fenerbahçeye karşı cephe almış durumda.

bu gidisle fenerin 2 yili harap olacak! bu sezon ortasi düsürürler, önümüzdeki sezon da bank asya da oynarlar, cikip cikamayacaklari da mechul. 100 yillik kulübü batiriyor tff göz göre göre.

tamam rakibiz vs ama ben inaniyorumki, bu sezon bir milat! 2. büyük bjk olacaktir artik. fb'de her yönden cökecektir!

bukadar cirkef bir topluluk olmasalar, herkes yardim etmeye calisir ama iste cok cirkefler!

Hoppalaaaaaa....Tam komediye döndü ya!

Habere bak: "bugüne kadar, Türkiye Futbol Federasyonu'na bu konuda kulüp yetkililerince yazılı olarak herhangi bir resmi başvuruda bulunulmamıştır. Ayrıca gerek kulüp yetkilileri gerekse kulüp avukatları, bu konuda herhangi bir yazılı başvurularının söz konusu olamayacağını da belirtmişlerdir." Hani fener bank asyaya düşmek istiyordu? hani federasyona başvuru yapılmıştı? Komedi gerçekten!

Beyler hala inanıyor musunuz Fenerbahçe'nin küme düşürüleceğine? Adım gibi eminim Fenerbahçe yönetimi Şampiyonlar ligine gitmeyeceklerini biliyorlardı.Sırf mağdur gibi gözükmek adına TFF'den kararın bir gün önce açıklanmasını istediler.Dün Ali Koç'ta çıkıp BankAsya deyince Fenerbahçe mağdur duruma geldi.

M.A.Aydınlar,Fenerbahçe yönetimi çok güzel bir organizasyon kurmuşlar.

Beyler hala inanıyor musunuz Fenerbahçe'nin küme düşürüleceğine? Adım gibi eminim Fenerbahçe yönetimi Şampiyonlar ligine gitmeyeceklerini biliyorlardı.Sırf mağdur gibi gözükmek adına TFF'den kararın bir gün önce açıklanmasını istediler.Dün Ali Koç'ta çıkıp BankAsya deyince Fenerbahçe mağdur duruma geldi.

M.A.Aydınlar,Fenerbahçe yönetimi çok güzel bir organizasyon kurmuşlar.

"F.Bahçe'yi ben şikayet ettim" - Spor Videoları - Habertürk Video

Videoyu izle bir, UEFA herhalde artik bunun pesini birakmaz. Fenerbahceyi aklayacagiz diye Türkyie yanacak gibi yoksa.

ya hala yok senmi şikayet ettin yok bumu şikayet etti diye geziniyolar. kim şikayet ettiyse etti kardeşim cezanı çekeceksin!!

Üst Alt