TFF'den sağduyu çağrısı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den sağduyu çağrısı

Cevap: TFF'den sağduyu çağrısı

Aç yarıda senin Başkanın ne demiş iyi dinle .

Bana hakem hatası olursa her hatayı söylerim hepsini çıkartırım dedi tek tek ona göre yönetsinler . Başkanın dedi bunu Ligtv kamerasına .

Penaltıydı evet bence 3 penaltıdan en az 2 si netti hemde . Peki sana soruyorum Niang'ın ki penaltı mı ?

niang'in pozisyonunda penaltiyi vermezdim fakat serdar'in sacma sapan cikisi yuzunden kendi kendini yakmistir..

niang darbe almadi serdari kullandi..

o 3 penaltinin penalti olmadigini da soyleyebilirim cok net..

senin amacin ne? fazla geriyorsun buralari.

düsüncen öyleyse kal kendinle.

burasi dendigi gibi GS forumu fener forumu degil.

hakemlere gelince madem okadar kendine göre dürüst konusuyorusn GSin alehine

verilen 10 maclik hatalarida kabul et bakalim ozaman!

bu hatalar neden kaynaklaniyor acaba ?

verilen 10 maclik hata? anlamadim burayi

ben kotu yonde kullanacak ne yazmisim?

deki sen iftira attin, hakaret ettin, saygisizlik yaptin?

civciv de istedigini de beni alakadar etmez

senin ikili konusmalardaki seviyeni gosterir

senin sorunundur

Her yazılan mesaja cevap vererek ortamı germe, bildiğini yaz çık git, aynı şeyleride elli defa dedirtme bana, muhatap almıyorum seni dalgana bak dedimya.

mesela gecen sene 40 metreden size attigimiz gol

kalecinizi satin alabilmisiz demekki

buyuk basari 106 yillik camianin kalecisini almak

sizde yıılardır oynayan rüstüye. baskanınız macı sattı dedi resmen:) bu arada bizim kalecinin ilk vakası degildi zaten o gol bir sürü yedi öyle gol.. genclerbirligi macında hakemleri esgec. serdar kulbilge baya bi ugrastı be gol yemek icin. serkan kırıntılının ankaragücü macı önce kadıköyde olması. sonra macta bariz hataların olması tesadüfmü. murat şahinin acaip cıkışıyla yedigi golden sonra futbolcuların menajerligini yaptıgının ortaya cıkması tesadüfmü?

fazla penaltı kullanmanıza gerek yok. kaleciler kalesini acıyo zaten:) 2005-2006 erciyes macı vardı mac 2-2 ken 2 tane net penaltıyı vermedi sonra 4-2 kazandık. ben bize hata olmuyo demiyorumki. sen bana 1 tane sayarsın biz sizinkileri yazsak roman olur.

ister inanin ister inanmayin

ayni sayida ben de sayabilirim cunku bizim ligin hakemleri kotudur..

1 tane dunya kupasi yonetmisini gectim

cuneyt disinda CL yoneteni yok yillardir..

Penaltılar irdelenmeli sözünü Aykut Kocaman söyledi.

Aziz Yıldırım ise hakem odasını basmış ana avrat küfretmiş. Bunu birçok gazete yazdı.

Verilen ceza ise sadece 21 gün hak mahrumiyeti. Adnan Polat ise bir röportaj yüzünden aynı cezayı yedi.

buradaki hata adnan polatin ayni cezayi yemesi

ya daha az yicekti, ya aziz yildirim daha fazla yiyecekti

hakem odasini basip kufretmesini gectim

baskanin kufretmesine karsiyim zaten

emin olun bundan keyif alan yok

ilahi adalet diye birsey futbolda yoktur

ilahlar futbola etki etse arabistan dunya sampyonu, vatikanspor ve israilspor da akabinde yer alirdi

ha illa var diyorsaniz misal bu seneki besiktas ornek olabilir

ilahi adalet denen kavram 11 kisilik bir takimdan ibaret olmaz, taraftari olan 20 milyon insan da mi ahlaksiz..ailenizde fenerbahceli yok mu? onlarin hepsi ahlaksiz mi?

allah kitap olaylari bu kadar ucuz mu?

yine saçmalamışsın.Bu oyunu oynayanlar futbolcular idare edenler de yöneticilerdir taraftarlarda adı üstünde 'seyircilerdir' sadece destek verirler.İlah-i adalet söylemimin taraftarlarla ne alakası var.Sen bana son maç da kaçan 2 şampiyonluğu açıkla o zaman sebebi neydi?Alex 33 maçta çok acayip goller atarken neden son maçta altıpasdan kaçırabiliyor,ben açıklama getiremiyorum sen söyle bakalım..

sizde yıılardır oynayan rüstüye. baskanınız macı sattı dedi resmen:) bu arada bizim kalecinin ilk vakası degildi zaten o gol bir sürü yedi öyle gol.. genclerbirligi macında hakemleri esgec. serdar kulbilge baya bi ugrastı be gol yemek icin. serkan kırıntılının ankaragücü macı önce kadıköyde olması. sonra macta bariz hataların olması tesadüfmü. murat şahinin acaip cıkışıyla yedigi golden sonra futbolcuların menajerligini yaptıgının ortaya cıkması tesadüfmü?

sizin dusundugunuz gibi olsun

biz madem bu kadar kaleci alacak gucteyiz ve gunumuz teknolojisinde bunlarin hicbiri ispatlanamiyor

bu gizlilikte daha fazla icraat yapamaz miyiz?

misal ligin ilk yarisinda haybiye giden maclarimiz var, one gecip yenildigimiz.. bu kadar kolay olabilir mi oyuncu satin almak? menejerlik olayinin cikmasinin bizimle ne alakasi var, kazim bizdeyken $ikeci diye cikti mesela

onu bunu birak madem dürüsütsünüz neden fener en nefret edilen

takim? ne GSli ne bjkli nede trabzonlu sever feneri.

nerden geliyor bu kin nefret ?

hani kupa sayisi dersin cok üstün olur diger takimlara karsi dersin

oda yok, öyle olsa GSden daha fazla nefret etmeleri lazim.

en azindan burda bir ceton düsmeli, ve cok fazla savunmana gerekte yok

hersey ortada!

yine saçmalamışsın.Bu oyunu oynayanlar futbolcular idare edenler de yöneticilerdir taraftarlarda adı üstünde 'seyircilerdir' sadece destek verirler.İlah-i adalet söylemimin taraftarlarla ne alakası var.Sen bana son maç da kaçan 2 şampiyonluğu açıkla o zaman sebebi neydi?Alex 33 maçta çok acayip goller atarken neden son maçta altıpasdan kaçırabiliyor,ben açıklama getiremiyorum sen söyle bakalım..

baski.. bir takim ayni hocayla son macta sampiyonluk verip

ayni hocayla gene son maca kalmissa, ve oyuncu iki mactada yer almissa

top oynayamaz

bizim kadikoyde devamli sizi yenmemiz misal

ilahi adalet mi yoksa, kotu bir seri var baskisi uzerine sizin oyuncularin normalden kotu oynamasi mi?

ayni olay..

ister inanin ister inanmayin

ayni sayida ben de sayabilirim cunku bizim ligin hakemleri kotudur..

1 tane dunya kupasi yonetmisini gectim

cuneyt disinda CL yoneteni yok yillardir..

cüneyt cakırda torpillinin teki. kafasına göre mac yönetiyo türkiyede. avrupada hepsi collina oluyo nedense:D

niang'in pozisyonunda penaltiyi vermezdim fakat serdar'in sacma sapan cikisi yuzunden kendi kendini yakmistir..

niang darbe almadi serdari kullandi..

o 3 penaltinin penalti olmadigini da soyleyebilirim cok net..

Ligtv.com.tr - VideoHaber - Bu sözler çok konuşulacak!

AL BAK NE DEMİŞ BAŞKANIN DİREK SAR .

8.45 SANİYEDEN İTİBAREN DİNLE .

Kim tehdit etmiş kim germiş .

Acaba niye sustu şimdi başkanın ?

onu bunu birak madem dürüsütsünüz neden fener en nefret edilen

takim? ne GSli ne bjkli nede trabzonlu sever feneri.

nerden geliyor bu kin nefret ?

hani kupa sayisi dersin cok üstün olur diger takimlara karsi dersin

oda yokki, öyle olsa GSden daha fazla nefret etmeleri lazim.

en azindan burda bir ceton düsmeli, ve cok fazla savunmana gerekte yok

hersey ortada!

cunku besiktas size yaranmazsa tek basina birsey degil, Sizi kullanmak zorundalar. Bu ligde besiktasli arkadaslarimdan ozur dilerim ama iki takim vardir

siz ve biz.. insanlar taraf secicekse birini seciyorlar. besiktas anti fenerbahcelidir.. bakiniz ben hala biz sampiyon olmayalim diye kotu oynadiklarini dusunuyorum ama size bakiyorum, en kotu aninizda trabzonda 4 atuip bizi sampiyon yaptiniz.. gecen sene bursadan tek puan alan takimsiniz

yani sizin disinizdakilerin ne dedigi ne yaptigini takmiyorum

beyler asla sizi tahrik etmek icin yazmiyorum

hatta sizin futbol forumunuzda geri don gs diye basligim var

cidden normal konusmak icin burdayim

buradaki hata adnan polatin ayni cezayi yemesi

ya daha az yicekti, ya aziz yildirim daha fazla yiyecekti

hakem odasini basip kufretmesini gectim

baskanin kufretmesine karsiyim zaten

emin olun bundan keyif alan yok

Benim anlatmaya çalıştığım Aziz Yıldırım'ın olayı bu kadar irdelenmedi ama Trabzonspor ve Beşiktaş'a karşı herkes cephe almış durumda. Niye Fenerbahçe'ye karşı sağduyu çağrısı yapılmadı. Hakemler sadece Fenerbahçe maçlarında kötü değil fakat Beşiktaş maçında verilen kartlar yani Beşiktaş ve Trabzon'a verilen kartlar Fenerbahçe'ye karşı hiç çıkmıyor buna lafımız var. Bize yapılan hakem hatalarını toplasak en az 15-20 puan arası yapar ve zirveye oynardık fakat kötüyüz diye kimse laf etmiyor. Kötü oynuyor olabiliriz ama çalacaksın penaltıyı vereceksin kartı o kadar. Ondan sonra zaten herkes hakemlerin arkasında olur 1-2 hata yapsalar bile. Bile bile hata yapan hakemler istemiyoruz.

sizin dusundugunuz gibi olsun

biz madem bu kadar kaleci alacak gucteyiz ve gunumuz teknolojisinde bunlarin hicbiri ispatlanamiyor

bu gizlilikte daha fazla icraat yapamaz miyiz?

misal ligin ilk yarisinda haybiye giden maclarimiz var, one gecip yenildigimiz.. bu kadar kolay olabilir mi oyuncu satin almak? menejerlik olayinin cikmasinin bizimle ne alakasi var, kazim bizdeyken $ikeci diye cikti mesela

ben sizin kadrdonun türkiyenin en iyi kadrosu ama bize durmadan kötü oynuyoruz deyip hakemlere bile sallıyomuyoken. siz kötü oynarken hakem hatları size dönünce sinir oluyorum kusura bakma:)

bugünde bende bi fenerliye iyi davranma günümüdür nedir. ya da adaş oldugum icin pek kıl gelmedi bana:)

ben sizin kadrdonun türkiyenin en iyi kadrosu ama bize durmadan kötü oynuyoruz deyip hakemlere bile sallıyomuyoken. siz kötü oynarken hakem hatları size dönünce sinir oluyorum kusura bakma:)

ben hakem hatasi yazmadim bile

aykut'un aciklamalarini soylediler burada onun uzerinden o 3 penalti penalti mi dedim

sizin o yönetim gitmeden dürüst bir yönetiminiz gelmeden sizi kimse sevmez!

dürüst olacan önce sonra kayip edilen son gün sampiyonlukta okadar aci gelmez!

zihniyetiniz degismeli önce bir!

Üst Alt