TFF'den Yabancı Kuralı Harekatı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aziz açıklama yapmış. Açıklamalara bakılırsa yabancı sınırı kimin fikri net gözüküyor.

Sen git çöpleri topla sonra altyapı filan de. Sınırın neden gündeme geldiği belli oldu. Fener çöp transfer yapınca hop yabancı sınır getir

Allaaaaaaaaaaaaaaaah, yabanci kurali gelince göreceksiniz bak milli takim tüm kupalara ambargo koyacak. Alinmadik kupa birakmayacagiz.

Nasser-Al-Khelaifi.png

Hala kural diyorlar.Bunlarla ugrasacaklarina niye futbolcu yetismiyor altyapilarda ne oluyor bitiyor oralarla ugrasin.Sanki yerli sinirlamasi var da oynatmiyor kulupler

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiçbir proje ve sistemi uzun vadeli düşünemiyoruz. 1-2 senede bu sistem sayesinde hiç olmadığı kadar oyuncumuz yurtdışına açıldı. 5-10 sene sonra belki Avrupa'nın her liginde Türk futbolcular yer alıcak. Biraz sabır etmeden her kuralı 1-2 sene içinde yerle bir etme derdindeyiz. İki sene 5 yabancı ile oynatıyoruz ardından 14 yabancı yapıyoruz şimdi tekrardan eski stili konuşuyoruz. Ulan eski stilden ne verim almıştın ki şimdi onun daha mantıklı olduğunu iddia ediyorsunuz. İşin kötüsü yabancı sınırını düşürsek 2-3 sene sonra yine böyle de olmadı diyecek bir ülkeyiz. Kısacası bizden hiç birşey olmaz, bütün plan günü kurtarmak adına kurulmuş zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bunlar bukadar dillendirdiyse getirir seneye koyarlar 5+2 diye birşey
Bein sporda zarar etse tayip bizden elektrik su yol olarak geri alır

Taraftarların yüzde 95'i yabancı sınırı olsun istemiyo.
Eğer biz müşteriysek o kural gelmeyecek kardeşim bu kadar basit.

Zaten hemen olacak bi olay değil en az 2 sene filan bulur hayata geçirmeleri. Ama dillendirip onun önüne geçmek lazım.

TapaTalK

Böyle bir şeyi göze alacaklarını hiç sanmıyorum, eğer alırlarsa da boş tribünlere selam çakarlar. Ligin kalitesinden bahsetmiyorum bile

XPERIA X

bu kural yine gelirse 2127 yılında da en büyük başarı yine 2000 yılındaki uefa kupası olur ve 127. yıl kutlaması yapar o zamanın taraftarları ! araba üretemeyip araba kullanmayın demekle aynı şey futboldaki yabancı sınırı !!!

Daha önce yabancı sınırı var iken, Dünya kupalarına ambargo koyuyorduk. Sanırım ondan geri istiyorlar. Ben demiştim demeyi sevmem ama, bunlar gelecek sene yabancı kuralı getirecekler. Maksimum 6 yabancı olacakmış.

Bu kural , istemem ama, anca su sekilde degisir

bugun ligde olan tum takimlar icerisinde maksimum sozlesme sureleri (hali hazirda imzalanmis) belirlenir , indirilen sayi eger baslangic tarihinde kimseye bir zarar vermeyecekse belki konulabilir

ornegin Gs de kac oyuncu var , misal 13 , 2023 e dek imzalanmis 6 oyuncu var , karar verildigi anda maksimum yapilacak sey 2023 ten itibaren demektir

ya da 2020 den itibaren diyorsan o seneki durum 8 oyuncunun kontratinin devam etmesi seklinde ise en fazla 8 e cekebilirsin

bunu da dogru bulmam ama bir magduriyet yaratmamasi adina illa yapilacaksa bu sekilde yapilmasi gerekir

ya da kademeli her sene 2 ser tane azaltilir mesela o da olabilir

Üst Alt