The Batman (4 Mart 2022) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DC Comics sinema evreninin süper kahramanı olan Batman’ın “The Batman” adını taşıyan solo filminin kadrosunda filmin kötü adamı Deathstroke olarak Joe Manganiello, Komiser Gordon rolünde J.K. Simmons ve Batman'in kahyası Alfred rolünde Jeremy Irons yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Matt Reeves üstleniyor.

rpats-batman-1558057390455_160w.jpg

Başta herkes karşı çıksa da bence aktör seçimi doğru olmuş , zaten kasvetli bir havası vardı Robert Pattinson 'un.Ama bence biraz kas kitlesi yapsaymış daha iyi olurmuş.

Hikaye batman'in gençliğine odaklanacak gibi görünüyor , gotham'ın karanlık ve gotik temasını yansıtabilirlerse izlenebilir bir film olur.

Ben gittikten sonra kimin Batman olduğu umrumda değil , en iyisini görmüşüz zaten. Origin story , genç Batman vs derken sinematik manada en iyisini izledik zaten (Nolan) , bu sebeplerden mütevellit zerre heyecanlanmadım. Şu işi Ben Affleck'e bıraksalardı villaini Deathstroke olan efsane bir Batman filmi izleyecektik.

Üst Alt