The Big Bang Theory - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Big Bang Theory

Cevap: The Big Bang Theory

Yeni başladım buna ara ara bakıyorum. 1. sezonu bitirdim, 2. sezonda 11. bölümdeyim.

Raj, Howard falan güzel karakterler ama anlık işler çıkartıyorlar. Dizi neredeyse tamamen Sheldon'un üstüne kurulu. Şimdilik güzel gidiyor ama tek karatere kurulu diziler bir süre sonra tekrara girer. Bakalım.

3.sezonun ortalarında bırakıp How I Met Your Mother'a başlamıştım.

O diziyi güncele taşıdıktan sonra sıra buna geldi. Bugün kaldığım yerden başlayacağım.

Süper dizi.Daha yeni başladım gerçi ama kısa zamanda 5.sezona gelirim bu hızla.Sheldon Cooper karakteri süper.

Yeni başladım buna ara ara bakıyorum. 1. sezonu bitirdim, 2. sezonda 11. bölümdeyim.

Raj, Howard falan güzel karakterler ama anlık işler çıkartıyorlar. Dizi neredeyse tamamen Sheldon'un üstüne kurulu. Şimdilik güzel gidiyor ama tek karatere kurulu diziler bir süre sonra tekrara girer. Bakalım.

ilerki bölümlerde sheldon dan aliyorlar o yükü bi ara raj in öne cikti bölümlerde kopmak garanti ;)

sheldon çok sağlam karakter gülüşü bakışları falan süper :D

penny ise diziyi izlemek için apayrı bir neden zaten :cool:

5*09'da Friends'in ilk bölümüne selam çakmış :) :tiphat:

Penny: Bu bir randevu değil ki. Bir adam ve bir kadın beraber takılacak ve gecenin sonunda seks yapmayacak.

Leonard: Randevularımın çoğu gibi.

Friends 1*01

Monica: Bu bir randevu sayılmaz. Bir adam ve bir kadın beraber zaman geçirecek ve gecenin sonunda seks yapmacak.

Chandler: Benim randevularıma benziyor.

edit: aynı bölümde Jennifer Aniston'dan da bahsediliyor, o yüzden kasıtlı bir gönderme gibi.

5. sezon vasat geciyor. 10. bölümü izledim en son ve simdiye kadar 2-3 sahne disinda pek gülmedim.

5.sezona başlamadım ben daha hemen bitirmemek için. 2 aydır izlemiyorum yaklaşık.

Yarın maçtan önce 2 saatlik dilimde izleyip kafa dağıtma gibi bir planım var. :)

Amy midir nedir o diziye girdi mahvetti diziyi.Sheldon'ı pasifize etti.

Tabi bir de Howard'ın sevgilisi var. Onlar -Sheldon hariç tabiki- abaza abaza takılıyorken daha komikti dizi. İlk sezonların onda biri kadar tat vermiyor.

Cevap: The Big Bang Theory | Yeni Bölüm | 27 Eylül

[video=youtube;1ZaLTWkte98]https://www.youtube.com/watch?v=1ZaLTWkte98&feature=player_embedded[/video]

6. sezon 1. bölüm nete düşmüş, izlemiyorum ama haber vereyim dedim :asd:

Re: The Big Bang Theory | Yeni Bölüm | 27 Eylül

Oha çok sevindim şu anda. Eve gider gitmez izlerim.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

Sezon finali çok güzeldi.Howard'ın hallerini merak ediyorum baya.:asd:Bakalım yeni bölüme o zaman.

Üst Alt