The Big Bang Theory | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory (kısa olarak TBBT) 24 Eylül 2007 yılında CBS ekranlarında gösterilen, Chuck Lorre ve Bill Prady tarafından yaratılan Amerikan durum komedisidir. Dizi, kuantum fiziğine kafa yoran üstün zekalı iki arkadaş ve karşı dairelerinde garson olarak çalışan sarışın komşuları arasındaki olayları konu almaktadır. Dizinin prodüksiyonu Warner Bros. Television ve Chuck Lorre Productions tarafından gerçekleştiridi.

Oyuncular

Johnny Galecki : Leonard Leakey Hofstadter

Jim Parsons : Sheldon Cooper

Kaley Cuoco : Penny

Simon Helberg : Howard Wolowitz

Kunal Nayyar : Rajesh Koothrappali

Sara Gilbert : Leslie Winkle

Cevap: The Big Bang Theory

-spoiler-

3x1'de Sheldon annesinin yanında Texas'dayken yaratılışçılara burada evrimi öğreteceğim der, annesi kızar olaylarlar gelişir;

Sheldon: Evrim bir fikir değil, bir gerçek.

Annesi: O da senin fikrin.

Sheldon evine geri döner...

-spoiler-

1. sezonu full 2. sezonun ise ilk 3 bölümünü izleyebildim.tam bir gençlik dizisi komedi olarak.ancak çok fazla bilgi verilmesi ve çok hızlı konuşulması bazı zamanlar yorabiliyor insanı.sheldon ve leonard arasındaki diyalogları görünce penny gibi anlamsızca bakabiliyorum bazen :)

Bağımlısı olduğum tek dizi.

Herkes ayrı ayrı sanki benim birer ev arkadaşım gibi oldular artık.

:)

Sheldon ve Howard ikisi götürüyor diziyi ama yine de çok eğlenceli bir dizi hacı, diğerleri ile karşılaştırmak yerine hepsinden istifade etmek en doğrusu bence. :)

Gercekten müthis bir dizi.

HIMYM'da bile bölümleri böyle akici izlemiyordum ve onda gülmekten yerlere yattigimi pek hatirlamiyorum, bunda resmen yerlere yatiyorum cogu zaman. :D

1 haftada 3. sezon bitecek neredeyse, hepsi ev arkadaslarim gibi oldu.

Tek kelimeyle harika bir dizi. :)

Beyler yazdıklarınızdan yola çıkarak ilk sezonu indirmeye başladım.1 gün sonra anca biter bu indirme işlemi ama olsun anlattıklarınıza göre değecek =))

Üst Alt