The Continental: From the World of John Wick (2023) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Continental: From the World of John Wick (2023)

@Sami Karakoç ile dizilerden bahsederken aklıma geldi, konusu yokmuş açayım dedim.
John Wick spin off'u olan ve ilk bölümü yayımlanmış dizi. Çekimler, oyunculuklar, mekanlar vs çok güzel. Dizinin başındaki aksiyon sekansı da çok güzeldi ama ben hikaye olarak daha derinlikli bir şey bekliyordum ve çok basit/yüzeysel buldum açıkçası. İlk bölümün sonunda ise meydana gelen olay sebebiyle tamamen hayal kırıklığı yaşadım maalesef. Spin off dizisinde John Wick'in olmaması ise izlenebilirliği net öldüren bir unsur olacak bu arada. Yine de izlenir mi izlenir, ama beklentileri karşılayabileceğini düşünmüyorum kesinlikle.

hafif İşport durmakta.
İnsan John Wick filmlerinde merak edilen şeyleri anlatır sonuçta spin off dizisi ama yok adamlar etliye sütlüye hiç karışmamışlar. Bu otel mevzusunun fikir babaları kimler, nasıl oluşmuş, nasıl korunmuş vs hiçbir şey yok ortada. Adamlar bunu bile anlatmamışlarsa diğer şeyleri zaten ellemeyecekler demektir.
İnsan 2 tane flashback yapar bununla alakalı, ama yok.
Winston başlangıçtaki poor kid'den nasıl o kadar zenginleşiyor insan şunları bir güzel işler, yok.
Winston'un kardeşi bu kadar nasıl ustalaşıyor silah ve dövüş işinde, insan 2 tane savaş sahnesi, antrenman sahnesi filan koyar, yok. Adam Vietnam veteranıymış bunu söyleyip geçtiler.
Winston ile John Wick'in dostlukları nerden geliyor onu da bilemeyeceğiz adam dizide yok çünkü.
E bunlar da olmayınca dediğin gibi bayağı işport bir hal alıyor.

Üst Alt