The Dark Knight Rises (2012)


Dark-Knight-Rises-Poster.jpg
The Dark Knight Rises (2012) - IMDbThe Dark Knight Rises - Exclusive Nokia Trailer Debut [HD] - YouTube[video=youtube_share;-yh6SriAjdE]https://youtu.be/-yh6SriAjdE[/video]The Dark Knight Rises - Official Trailer #3 [HD] - YouTube
 
Cevap: The Dark Knight Rises (2012)Bir önce ki film de çıkmadan 1-2 sene önce, güzel afişler yayınlamıştı. Zaman geçmek bilmemişti. Ama beklemeye değmişti. Bu film de yine beklemeye değer olacaktır eminim.
 
Cevap: The Dark Knight Rises (2012)The Dark Knight'ın üstüne çıkmaları çok zor görünüyor, onun seviyelerinde bir film yapsalar bile yeterli benim için.
 
Cevap: The Dark Knight Rises (2012)Limitleri çok üste çıkardı Nolan.Yine aynı seviyede bir film yapsa bile yılın filmi olur.
 
Cevap: The Dark Knight Rises (2012)Çocukluktan beri çok Batman sever bir insan olmadım. Ama Nolan olayı başka bir noktaya taşıdı gerçekten. Bekliyoruz.
 
Cevap: The Dark Knight Rises (2012)beyler tamam Dark Knight cok iyiydi de, Batman havasını oldurduler kusura bakmayın... Batman havası, Tim Burton'dur. Bu olayı yok ettiler, nerde o koca Jack'li batmanlar. :ka21:
 
Cevap: The Dark Knight Rises (2012)nolan bize bunu niye yapıyo ? bu filmden aldığımız tadı başka filmlerde arar oluyoruz
 
Cevap: The Dark Knight Rises (2012)Eski halini bilmem, hiç ilgim olmamıştır böyle süper kahramanlara falan ama Batman hepsinden daha ilgi çekici geliyor. En azından olaüanüstü şeyler yok adam parayı bastırıp yaptırıyor her şeyini :asd:
 
Cevap: The Dark Knight Rises (2012)Dün fragmanını gördüm ve christopher nolan yine çok güzel bi eser bırakacak gibi gözüküyor :)
 
Üst Alt