The Dark Knight Rises (2012) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Dark Knight Rises (2012)

Cevap: The Dark Knight Rises (2012)

bu batman serilerine oldum olalı ısınamadım bi başlasam devamı gelecekte başlayamıyoruz :)

Binbir övgü ve gaz arasında gittim, beklentim baya yüksekti yani.

İlk yarıda yahu biraz abartıldı sanırım dedim, ikinci yarıda ise..yani denebilecek kelime yok muazzamdı.

Yalnız spoiler düşmanı bir insan olmamama rağmen, bir şeyler okuyup etmeden gidin derim. :yenieek:

@Caner, Batman benim en sevmediğim kahramandı, ama Nolan var işin içinde. Hastası oldum.

Binbir övgü ve gaz arasında gittim, beklentim baya yüksekti yani.

İlk yarıda yahu biraz abartıldı sanırım dedim, ikinci yarıda ise..yani denebilecek kelime yok muazzamdı.

Yalnız spoiler düşmanı bir insan olmamama rağmen, bir şeyler okuyup etmeden gidin derim. :yenieek:

@Caner, Batman benim en sevmediğim kahramandı, ama Nolan var işin içinde. Hastası oldum.

Aynen, ben de batmani pek sevmezdim ama Nolan reyiz bunu tersine çevirdi. Yine de Man of Steel diyorum..

Dün izlemiştim, gerçekten hikaye çok iyi tamamlanmıştı. The Dark Knight beklentisi ile gidilirse insanın gözleri ister istemez Joker'i arar ancak 'yeni bir film izleyeceğim' edasıyla gidilirse sonsuz ve sorunsuz zevk alırsınız, garanti veriyorum.

Notum: 10 üzerinden 8.2

Joker>Bane olabilir karakter açısından ama. Bu film The Dark Knight'tan daha iyiydi bence, dram ağırlığı daha fazlaydı. Bazı aksiyon klişelerini dışında nolan üçlemeyi, üçlemenin en iyi filmiyle bitirmiş.

Flimde Bane karakteri mükemmel olmuş.Batman konuk oyuncu gibi yine.Bencede Dark Knightan daha iyi flim.

Film sonunu anlamadım

Birde çoğu filmde duygulanan gaza gelen adamım bu filmde hiç öyle birşey olmadı, bu adam dramı beceremiyor.

Film sonunu anlamadım Batman öldü mü? Ölmedi mi?

Birde çoğu filmde duygulanan gaza gelen adamım bu filmde hiç öyle birşey olmadı, bu adam dramı beceremiyor.

Öncelikle çarşamba günü izledim film on numara beş yıldız ama Joker olmadı mı yavan geldi bana.

**spoiler**

Film sonuna gelirsek;Batman ölmedi mirasını devir etti. Ama aldığım duyumlara göre film serisi sona ermiş. Bu gün biri ile tartışıyorduk film'i. Son seri imiş. bana hiç öyle gelmedi.

Film sonunu anlamadım Batman öldü mü? Ölmedi mi?

****beyaz yazdım izlemeyen okumasın-okumak isteyen highlight etsin****

batman öldü, bruce wayne yaşıyor. oto pilot sistemini 6 ay önce halletmiş Fox'la olan bir sahnede öğreniyoruz bunu. Böylece Bruce Wayne, sonunda saplantılarını bırakıp hayatına devam edebiliyor ancak "Batman" ölüyor(sonlanıyor bir nevi). Yerine Robin geçiyor.

Bu arada filmde duygusal sahne eksikliği var doğru ama göze batmıyor yine de : (beyaz yazı devam, izlemeyenler bakmasın, görmek isteyen highlight etsin)

Gordon'un kimliğin hiç umrumda olmadı ama yaptığın şeyi herksin bilmesi lazım dediği bölümde, Batman'ın, Gordon'la ilk tanışmalarına atıf yaparak kimliğini ima etmesi, 2-3 saniyelik bir flashback ile bu sahneyi tekrar görmemiz güzeldi. Keza Alfred'in, Wayne ailesi hakkında konuştuğu bölüm de güzeldi.

Bu arada filmde duygusal sahne eksikliği var doğru ama göze batmıyor yine de : (beyaz yazı devam, izlemeyenler bakmasın, görmek isteyen highlight etsin)

Gordon'un kimliğin hiç umrumda olmadı ama yaptığın şeyi herksin bilmesi lazım dediği bölümde, Batman'ın, Gordon'la ilk tanışmalarına atıf yaparak kimliğini ima etmesi, 2-3 saniyelik bir flashback ile bu sahneyi tekrar görmemiz güzeldi. Keza Alfred'in, Wayne ailesi hakkında konuştuğu bölüm de güzeldi.

Duygusal olsun diye uğraşmışlar ama çok etkili değildi, en azından ben etkilenmedim.

Öncelikle çarşamba günü izledim film on numara beş yıldız ama Joker olmadı mı yavan geldi bana.

**spoiler**

Film sonuna gelirsek;Batman ölmedi mirasını devir etti. Ama aldığım duyumlara göre film serisi sona ermiş. Bu gün biri ile tartışıyorduk film'i. Son seri imiş. bana hiç öyle gelmedi.

Serinin 3 film olacağı çok önceden belliydi bir de trailerlarda üstüne basa basa Efsanenin bitişi diye vurgulanıyor yani. Boş yere bekleme 4.film derim çünkü yok öyle birşey emin olabilirsin.

Üst Alt