The Dark Knight Rises (2012) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Dark Knight Rises (2012)

Dark-Knight-Rises-Poster.jpg

The Dark Knight Rises (2012) - IMDb

The Dark Knight Rises - Exclusive Nokia Trailer Debut [HD] - YouTube

[video=youtube_share;-yh6SriAjdE]https://youtu.be/-yh6SriAjdE[/video]

The Dark Knight Rises - Official Trailer #3 [HD] - YouTube

Cevap: The Dark Knight Rises (2012)

Bir önce ki film de çıkmadan 1-2 sene önce, güzel afişler yayınlamıştı. Zaman geçmek bilmemişti. Ama beklemeye değmişti. Bu film de yine beklemeye değer olacaktır eminim.

The Dark Knight'ın üstüne çıkmaları çok zor görünüyor, onun seviyelerinde bir film yapsalar bile yeterli benim için.

Limitleri çok üste çıkardı Nolan.Yine aynı seviyede bir film yapsa bile yılın filmi olur.

Çocukluktan beri çok Batman sever bir insan olmadım. Ama Nolan olayı başka bir noktaya taşıdı gerçekten. Bekliyoruz.

beyler tamam Dark Knight cok iyiydi de, Batman havasını oldurduler kusura bakmayın... Batman havası, Tim Burton'dur. Bu olayı yok ettiler, nerde o koca Jack'li batmanlar. :ka21:

nolan bize bunu niye yapıyo ? bu filmden aldığımız tadı başka filmlerde arar oluyoruz

Eski halini bilmem, hiç ilgim olmamıştır böyle süper kahramanlara falan ama Batman hepsinden daha ilgi çekici geliyor. En azından olaüanüstü şeyler yok adam parayı bastırıp yaptırıyor her şeyini :asd:

Dün fragmanını gördüm ve christopher nolan yine çok güzel bi eser bırakacak gibi gözüküyor :)

Üst Alt