The Godfather mı? Kurtlar Vadisi mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Godfather mı? Kurtlar Vadisi mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: The Godfather mı? Kurtlar Vadisi mi?

Az once Coppola aradi. Sesi cok tedirgin ve uzgun geliordu. Meger bu konuyu okuyunca dehsete dusup altini pislemis 70 yasindaki ustad. "Boyle birsey nasil olur eey Barry? Ugras, didin, Mario Puzo ustanin eserini uyarla, Marlon Brando'lu, Al Pacino'lu, Robert de Niro'lu, James Caan'li, Robert Duvall'li o MUKEMMEL filmleri yap. Sonra Turkiye'de basrolunde dublajli bi adamin oynadigi tuhaf bi dizi yapilsin, millette cikip onu daha iyi olarak forumlara tasisin. Prostatim tuttu Barry, bu yastaki adama yapilir mi? John Cazale'nin kemikleri sizliyomus, haril haril Osman Yagmurdereli'yi ariyomus. Yapmayin, etmeyin sevgili Barry. Sen bari uyar su adamlari." dedi Francis reis. Ben onun yalancisiyim a dostlar. :eek:

İzlemeden yorum yapmak bu olsa gerek.

Izlesem ne olacak ki? Necati Sasmaz "Aaabov Hayri izliyor, hemen kendime yetenek enjekte edeyim. Kendi sesimi de kullanayim cunku gercek oyunculuk oyle olur be yav." mi diyecek? Yoksa senaristler "Ulan Hayri izliyosa bu b.ktan replikleri degistirmemiz gerek. Dizideki adamlar ezberlemis gibi konusuyo ul han." diye hayiflanacaklar mi?

Bir Polat vurulsa ağır çekimden yarım saat geçer; Corleone'nin vurulması saniyeler aldı. Arada bir uçurum var. Türklerin bazı şeyleri aşması gerekiyor. Ölebilitesi en az kişilerden biri olan Sonny serinin ilk filminde öldü. Demek istediğim Polat'ı 10 sn. öldürün değil ama gerçekçi olunması gerekli.

Bu denli ayip yatakta bile olmaz. Bu ayipta imzasi olanlar benim gozumde intihar bombacilariyla, tecavuzculerle estir. Bin Ladin, Pol Pot gibi adamlardir. Kemal abi'dir onlar.

Saçma saçma konuşma ya.Milletin kararlarına saygılı ol biraz.Sana göre öyle,bize göre böyle.Bende godfather dedim,büyütmenin anlamı ne.Mesaj sayını yükseltmek içinmi böyle saçmalıyosun.İnsanları bu yüzden teröristlerle aynı kefeye koyuyosun.Kusura bakma ama o bombacılar bile senden daha iyi katletmez TÜRKÇE yi..

Izlesem ne olacak ki? Necati Sasmaz "Aaabov Hayri izliyor, hemen kendime yetenek enjekte edeyim. Kendi sesimi de kullanayim cunku gercek oyunculuk oyle olur be yav." mi diyecek? Yoksa senaristler "Ulan Hayri izliyosa bu b.ktan replikleri degistirmemiz gerek. Dizideki adamlar ezberlemis gibi konusuyo ul han." diye hayiflanacaklar mi?

The Godfather'le, Kurtlar Vadisi karşılaştırılmaz kesinlikle, tartışmasız The Godfather daha iyi ama Kurtlar Vadisi'de hiçte yabana atılıcak bir dizi değil. Kaç senedir devam ediyor ve belli bir seyircisi var, ayrıca iki tanede sinema filmi yapılmış. Türklerin son yıllarda yaptığı en önemli yapım.

Saçma saçma konuşma ya.Milletin kararlarına saygılı ol biraz.Sana göre öyle,bize göre böyle.Bende godfather dedim,büyütmenin anlamı ne.Mesaj sayını yükseltmek içinmi böyle saçmalıyosun.İnsanları bu yüzden teröristlerle aynı kefeye koyuyosun.Kusura bakma ama o bombacılar bile senden daha iyi katletmez TÜRKÇE yi..

1) Ben de olacak o bende degil

2) Icin mi olacak icinmi degil

3) Sacmaliyorsun olmali

4) Soru isareti de olmali ayni cumlede

Benimle tartismak icin donanimli degilsin bence, acikca konusuyorum. Birseyleri idrak edebilme, analizini yapabilme yetin cok dusuk. Hakaret olarak soylemiyorum bunu ama durustce fikrim bu.

Senin böyle bir forumda post kasmaya çalışman da insanlık ayıbıdır.

Post kasmak ne demek aciklarsan sevinirim. Ha bir de kim oldugunu ve nerden ciktigini da acikla bu arada. Ilk defa gordugum bir insanin gelip sacma sapan laflar etmesini tuhaf buldum dogrusu.

Corleone' un Sonny ve Michael adına iki tane öz erkek + hatırladığım kadarıyla 1 tane kız evladı olmak üzere sayısı tam olarak bilinmeyen bir sürü vaftiz evladı var :D

1) Ben de olacak o bende degil

2) Icin mi olacak icinmi degil

3) Sacmaliyorsun olmali

4) Soru isareti de olmali ayni cumlede

Benimle tartismak icin donanimli degilsin bence, acikca konusuyorum. Birseyleri idrak edebilme, analizini yapabilme yetin cok dusuk. Hakaret olarak soylemiyorum bunu ama durustce fikrim bu.

Post kasmak ne demek aciklarsan sevinirim. Ha bir de kim oldugunu ve nerden ciktigini da acikla bu arada. Ilk defa gordugum bir insanin gelip sacma sapan laflar etmesini tuhaf buldum dogrusu.

Sana burda eski mesajlarını gösteririm,arkana bakmadan kaçarsın bu forumdan.Senin gibi video'ya "videyo" demiyoruz.Ayrıca senin analiz etme yetin çok yüksek heralde:D Burdan çok belli oluyor.

Senin gibi her delikten çıkmadığım için görmemiş olabilirsin.

Post kasmak: Senin gibi, konuyla ilgisi olmayan(intihar bombacıları vb.), büyük ihtimal klavyesinde Türkçe karakter bulunmadan, fazla mesajım olsun diye düşük bir seviyede tarz yaratıp herkesçe tanınmaya çalışmaktır. Ayrıca sözlerimi "saçma-sapan" olarak algılamanı da yadırgamadım =)

Senin gibi her delikten çıkmadığım için görmemiş olabilirsin.

Post kasmak: Senin gibi, konuyla ilgisi olmayan(intihar bombacıları vb.), büyük ihtimal klavyesinde Türkçe karakter bulunmadan, fazla mesajım olsun diye düşük bir seviyede tarz yaratıp herkesçe tanınmaya çalışmaktır. Ayrıca sözlerimi "saçma-sapan" olarak algılamanı da yadırgamadım =)

Renkdaş,sen neler yapıyorsun böyle?:DAltına imzamı atarım.Ayrıca böyle tepki koyarsak,biz de birgün münasır milletler seviyesine ulaşabiliriz.Kimbilir...:2_thumbs_up_-_anima

Gerçekliği bile kesin olmayan 'birşeyle' söz dalaşına girip ceza alma niyetinde değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt