The Godfather mı? Kurtlar Vadisi mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Godfather mı? Kurtlar Vadisi mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: The Godfather mı? Kurtlar Vadisi mi?

Üstad Büyüksün Ayakta alkıslıyorum seni Gollere bakarmısın arkadas :eek:mg:

Hayri pabucu yarım cık dısarıya oynıyalım:D

Gencler meydani bos bulmuslar galiba. Polat abiniz televizyonda, ona takilin siz.

Seni adam yerine koyup cevap mi vereyim, onu mu istiyorsun yani? Mesaj sayisiymis, Turkce olmayan klavyeymis, boyle sacma sapan seylere cevap verecek halim yok. Isteyen istedigini dusunur. Ben adam gibi tartisanlarla adam gibi tartisiyorum zaten. Biraz espri kaldiracak bunyeniz yoksa kendinizi yetkili mercilere kontrol ettirin, benim de tepemi attirmayin.

Seni adam yerine koyup cevap mi vereyim, onu mu istiyorsun yani? Mesaj sayisiymis, Turkce olmayan klavyeymis, boyle sacma sapan seylere cevap verecek halim yok. Isteyen istedigini dusunur. Ben adam gibi tartisanlarla adam gibi tartisiyorum zaten. Biraz espri kaldiracak bunyeniz yoksa kendinizi yetkili mercilere kontrol ettirin, benim de tepemi attirmayin.

Eveeeet :D Onu istiyorum. Sen beni adam yerine koyunca egom tatmin olacak. "Hayri beni adam yerine koydu" diye kasılmaktan omuzlarım acıyacak. Mesaj sayısıyla, Türkçe olmayan klavyenin de sana saçma gelmesini yadırgamadım, seviyen belli.

Sana ne oldu ya?Bak bize teşekkür et.Sayemizde artık düzgün yazıyorsun:DBöyle devam etmeni diliyorum.Artık video'ya "videyo" ve bir ton saçma,bilinmedik kelimeler kullanmazsın.Okurken zorlanıyoruz.

Madem konuya "atlanıyor" ben de atlayayım.

Bir insan yurtdışında yaşıyorsa,Türkçe klavye kullanamıyorsa bu onun suçumudur?Lütfen birine karşı suçlama yaparken de oturaklı olalım,kişinin bulunduğu şartlar da önemli.

Konu Kurtlar Vadisi'nden Baba filminden çıktı Türkçe klavyeye ve yazım hatalarına geldi.

Forumumuz dahil heryerde Türkçe karakterler mevcut en azından ağzımızın payını vermek için Türkçe karakter kullanabilirdi.

Ceza alması hoş olmadı...

Keşke birbirimize karşı daha töleranslı olsaydık...

Herkes nedense bir inat tutturdu gidiyor...

Arkadaşlarım Biz kendi kendimizi gererek başkalarına fırsat vermiyoruz...

Bravooo diyorum başkada bir şey demiyorum...

Kv boş bir dizi değildir,zaten yakın geçmişi iyi bilenler anlar o diziyi,ön yargıyla ve cehaletle karalanan bir dizi,ankete gelince Godfather'ı izledim harika bir filmdi ama yerli malı her zaman daha lezzetlidir,Polat Baba'ya laf yok :D

Ceza alması hoş olmadı...

Keşke birbirimize karşı daha töleranslı olsaydık...

Herkes nedense bir inat tutturdu gidiyor...

Arkadaşlarım Biz kendi kendimizi gererek başkalarına fırsat vermiyoruz...

Bravooo diyorum başkada bir şey demiyorum...

Evet ceza işi hiç hoş olmadı yani bi yazım hatası mevzusu nerelere vardı.

Bence bu anket sinemadan anlayan ve yapımlara emeklere saygı duyan ınsalara yapılmıs bır komplo gıbı.

Bir de bu anketten sonra kıyamet 2012 de beklemez haberiniz ola.

Ceza almasına tabikî bende sevinmedim. Ama bana, beni insan yerine koyup koymaması gerektiğini sordu. Cevabı töleranslı bir şekilde vererek alaya aldım, başka birine demiş olsaydı %90 ihtimal ciddiye alıp ortamı seviyesizleştirirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt