The Guardian Premier League Tarihinin En İyi Golünü Seçti | Elmander %26,9 ile 1.Oldu


Cevap: The Guardian Premier League Tarihinin En İyi Golünü SeçiyorBergkampin golu muthis ama duygusallik boyle bir sey elmandere verdim oyu..
 
Cevap: The Guardian Premier League Tarihinin En İyi Golünü SeçiyorOha lan Elmander büyük bir farkla ilk sırada :D
 
Cevap: The Guardian Premier League Tarihinin En İyi Golünü Seçiyor%50 efendim durduramıyoruz yükseliyor sürekli
 
Cevap: The Guardian Premier League Tarihinin En İyi Golünü SeçiyorGerçekten oy verilmesi gereken bence Bergkamp'ın Newcastle a attığı efsanevi gol.Şuanda ilk sırada bulunan Elmander'in aldığı oyların kaynağının çok büyük bir kısmı kesin Türkiye kaynaklıdır bence.
 
Cevap: The Guardian Premier League Tarihinin En İyi Golünü SeçiyorBergkamp'ın golü gelmiş geçmiş en iyi gollerden biri ama tabi ki oyum Elmander'e :)
 
Cevap: The Guardian Premier League Tarihinin En İyi Golünü SeçiyorGerçekten oy verilmesi gereken bence Bergkamp'ın Newcastle a attığı efsanevi gol.Şuanda ilk sırada bulunan Elmander'in aldığı oyların kaynağının çok büyük bir kısmı kesin Türkiye kaynaklıdır bence.Twitterda gordum.. % 3,6 iken birden % 50 lere cikmis..:)
 
Cevap: The Guardian Premier League Tarihinin En İyi Golünü Seçiyor[video=youtube;eVLRMWjHa0U]https://www.youtube.com/watch?v=eVLRMWjHa0U[/video]Bu başka bişey gollere bakma fırsatım olmadı ama en iyi gol deyince benim aklıma ilk gelen gol bu..
 
Cevap: The Guardian Premier League Tarihinin En İyi Golünü SeçiyorDennis Bergkamp varken diğerleri yalan biraz reisler. O gol futbol dünyasını değiştirdiydi.
 
Cevap: The Guardian Premier League Tarihinin En İyi Golünü Seçiyorbergkampın golü enfes gerçekten de ama oyum elmandere :D
 
Cevap: The Guardian Premier League Tarihinin En İyi Golünü SeçiyorBen Berkamp reise bunu yapamam.Elmander gelsin o golleri bizdeyken atsın...
 
Cevap: The Guardian Premier League Tarihinin En İyi Golünü SeçiyorBen de Bergkamp reise verdim ama Elmander'ing golü de çok klas
 
Üst Alt