The Last of Us: Part II | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Naughty Dog' un elinden kötü bir şey çıkacağını hiç zannetmiyorum, ilk oyunun hikayesi ve oynanışı zaten çok güzeldi, bu da en az onun kadar güzel olacaktır.

njgodV.jpg

Olsun sende artik bu gruba dahil olabilirsin, hem simdi hangi oyunu oynarsin PC de? Assassins Creed maceran simdilik bitmistir :)
AC maceram henüz bitmedi aslında. Oynamadığım 2 oyun kaldı; Unity ve Syndicate. Lakin bunları benim mevcut makina kaldırmaz gibi duruyor. Bir de 40-50 GB lık oyunlar yuh dedim.

Bu arada şaka maka millet ağlıyor şu anda the last of us II duyurusundan sonra :D Beni tanıtımı ile bu denli ağlatabilecek tek oyun var; Half-Life 3 :D O da görünen o ki hiçbir zaman çıkmayacak.

AC maceram henüz bitmedi aslında. Oynamadığım 2 oyun kaldı; Unity ve Syndicate. Lakin bunları benim mevcut makina kaldırmaz gibi duruyor. Bir de 40-50 GB lık oyunlar yuh dedim.

Bu arada şaka maka millet ağlıyor şu anda the last of us II duyurusundan sonra :D Beni tanıtımı ile bu denli ağlatabilecek tek oyun var; Half-Life 3 :D O da görünen o ki hiçbir zaman çıkmayacak.
Syndicate i oynadiktan sonra bana bir mention at, ben de gecen gun alacaktim sonra vazgectim :D

Bu oyunu PS4'culer cok bekledi, daha dogrusu birinci bolumunden sonra boyle bir bekleyisleri vardi cunku o oyun harika birseydi. Cikar cikmaz hepsi alir bence :)

Üst Alt