The Last of Us: Part II - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu oyunun PC ye gelme ihtimali yok mudur? :D
ND Sonynin firmasi = Yok

ND bütün oyunlari var bende, Crash Bandicoot 1'den beri hepsini aliyorum ve hic birisi kötü cikmadi. The Last of Us part 1 bittiginde aslinda cok üzülmüsdüm ama cok güzel bir son yapmislardi bence. Simdi part 2 ne kadar güzel olur bilmiyorum, aslinda bitmesi lazimdi bence, umarim iyi bir hikayeyi bok etmezler para kazanacagiz diye, sanki ND o tarafa dogru gidiyor da...

İlk defa bir oyunda hüngür hüngür ağlamıştım o oyunda Last Of Us idi..
Efsanedir ya gerçekten duyguyu inanılmaz oyuncuya geçiren bir oyundu,o çaresizlik hissi,pes edip etmemek arasında kalma çok muazzamdı şimdi Ellie büyümüş gitarda çalarmış :D
Harika sattım ps4'ü ama gaza gelmedim değil..

YouTube

İlk oyunun aksiyon kısımlarının %90 kesilmiş film tadında hikayesi. İzlemek isteyen olursa diye paylaşmak istedim. Oldukça sürükleyici olmuş. PS3'ü sırf bu oyun için almıştım. PS4'ü de Part II için alacağım muhtemelen. Gustavo amca yine oyunun müziklerini yapıyor, umarım aynı duyguyu Part II'de de verebilirler. Sabırsızlıkla bekliyorum.

the lost legacy ile bir kez daha oyun yapimcilari arasinda neden ilk sirada olduklarini kanitlamislar
storytelling yine muhtesem
grafik konusuna zaten girmeye gerek yok
aksiyona da doydum valla
özellikle son 1 saat baya doyurdu beni
aslinda ilk baslarda bu oyun ne kadar iyi olabilir ki ne gerek vardi ki demistim
ama sagolsun naughty dog beni fena göt etti

bu oyundan sonra tlou 2ye olan hypeim tavan yapti diyebilirim
basit bir hikayeye bile cok derin duygular katabiliyorlar
tlou 2de muazzam bir sey ile karsimiza cikacaklarindan hic süphem yok artik

bu arada ben yayinlanan ilk fragmani tekrardan izledim de bir detay gözüme carpti
ellienin elleri titriyordu gitar calmaya baslamadan önce
bence parkinson hastaligina yakalanmis olabilir
bu hastalik üzerinden üzücü bir hikaye ve gercegi ögrenmesi ile beraber dramin dibine vurabilirler

bu arada ben yayinlanan ilk fragmani tekrardan izledim de bir detay gözüme carpti
ellienin elleri titriyordu gitar calmaya baslamadan önce
bence parkinson hastaligina yakalanmis olabilir
bu hastalik üzerinden üzücü bir hikaye ve gercegi ögrenmesi ile beraber dramin dibine vurabilirler
Veya sadece adrenalin alakalı titreme olabilir. Oradaki cesetler kendiliğinden ölmediyse tabiki :)

kücüklügünden beri o kadar insan öldürmüs bir kizdan bahsediyoruz aga heyecan adrenalin o kadar cikar mi sanmiyorum
bekleyip görelim ama cok bomba bir hikaye sunulacak bundan kimsenin süphesi olmasin
İnsanlık haliyle olur ağa o adrenalin.
Bayan buzdolabı olmadıysa hertürlü adrenalin oluşur çatışmada. Ama sizin fikrinde fena olmazdı yani :)

Üst Alt