The Last of Us: Part II - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bok gibi trailer. the last of us'a asik olan birisi olarak part 2 benim icin hayalkirikligi olacagani dusunuyorum hele traileri izledikden sonra. bu ne be ND

bok gibi trailer. the last of us'a asik olan birisi olarak part 2 benim icin hayalkirikligi olacagani dusunuyorum hele traileri izledikden sonra. bu ne be ND
Fragmandaki kadın Elli'nin annesi...birde Fragmanın devamı önümüzdeki ay Playstation Expirience'de gösterecekler...birde unutmadan bu Fragman sadece oyun için tasarlanmış yeni Grafik motorunu tanıtmak için ayarlanmış...

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

Son düzenleme:
Bu oyunla uğraşmaya daha bir kaç ay önce başladılar...Uncharted 4 tamamen bittikden sonra...o yüzden daha çok şeyler görecez...birde ND'ye güven...şimdiye kadar kötü oyun yaptıkları görülmemiş

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk
I kno, ND'nin butun oyunlarini oynadim (Uncharted spin-off'u haric). Suana kadar beni yerde birakmadilar ama gercekten THoU ''Part 1''de durmalarini gerektigini dusunuyordum, perfect finale olmusdu bence.
Zaten oyun 2019'de felan cikacak diyorlar dedigin gibi yeni basladilar :b

I kno, ND'nin butun oyunlarini oynadim (Uncharted spin-off'u haric). Suana kadar beni yerde birakmadilar ama gercekten THoU ''Part 1''de durmalarini gerektigini dusunuyordum, perfect finale olmusdu bence.
Zaten oyun 2019'de felan cikacak diyorlar dedigin gibi yeni basladilar :b

oyunun finali resmen 'devamı gelecek' şekilde bitti devamı gelmese olmazdı zaten

ND bu işin piri mükemmel bir oyun olacağı belli. hikayeyi merak ediyorum nasıl bağlancak ve işlencek geceleri aklıma geliyor uyuyamıyorum

oyunun finali resmen 'devamı gelecek' şekilde bitti devamı gelmese olmazdı zaten

ND bu işin piri mükemmel bir oyun olacağı belli. hikayeyi merak ediyorum nasıl bağlancak ve işlencek geceleri aklıma geliyor uyuyamıyorum
Devami gelecek sekilde mi bitti artik yoksa ''Open final'' gibisine mi bitti? Bence sonuncusu. Valla benim icin gayet guzel bir finalidi hala ayni sekilde dusunuyorum.
Bende bir gozum acik uyuyorum yalniz, umarim fuck up yapmazlar :D

Üst Alt