The Last of Us: Part II - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
The wolf among us bundan daha güzel. Oyunun tarzı, ilerleyişi ve görselleri aynı hikayesi farklı. The tales from the borderlands var yine böyle. Yapımcı firma aynı zaten Telltale games.

En iyisi wolf among us ama bence.
canım sıkılınca bakarım rtaş
ben vurdulu kırdılı oyun oynayamıyorum
cs-hl, fm, pes, ets2
bunlara hapsoldum ne cod ne aeo ne pubg vs
böyle senaryolu oyunları da para verip oynicama izlerim daha iyi :D

tek sorun joel'un ölüm şekli. sonuçta abby tam ölecekken joel kurtarıyor onu

ama nefreti iyi işlemek duyguyu vermek için bu yolu seçtikleri belli.
abbynin de üyesi oldugu wlflarin bir sözü vardi "yasamin uzun, ölümün cabuk olsun" gibi.
bu insanlara göre cabuk ölmek bir ödüldü cünkü aci cekerek kimse ölmek istemez.
bunu birkac sahnede de anliyorsun.
abbynin öldürüs bicimi yüzde yüz dogruydu bu yüzden.
eger sadece joelin kafasina bir kursun siksaydi onu ödüllendirmis olcakti, aci cektirmeden öldürdügü icin.

burada artik o nefret ve kin varken joeli kimse abbynin elinden kurtaramazdi.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

canım sıkılınca bakarım rtaş
ben vurdulu kırdılı oyun oynayamıyorum
cs-hl, fm, pes, ets2
bunlara hapsoldum ne cod ne aeo ne pubg vs
böyle senaryolu oyunları da para verip oynicama izlerim daha iyi :D
iste burada hata yapiyorsun.
asil böyle oyunlari her zaman kendin deneyim etmen gerekir.
bir yayincinin oynanis videosunu izlemek kadar sig bir sey olamaz.
hani paran yetmiyorsa ucuzlamasini bekle sadece oyun deneyimini baltaliyorsun bu sekilde.
ben inanilmaz keyif aldim oyundan böyle kaptirip gittim resmen.
bazi yerlerde controlleri bile elimden düsürdüm hic beklemedigim yerlerde bir seylerle karsilastigim icin.
böyle bir sey ilk defa basima geldi.
bu oyunu herkese kullaklik takarak oynamalarini tavsiye ederim, eger güzel bir ses sisteminiz yoksa.
bu oyundaki atmosferi öyle kolay kolay baska bir oyunda bulamazsiniz bir daha.

iste burada hata yapiyorsun.
asil böyle oyunlari her zaman kendin deneyim etmen gerekir.
bir yayincinin oynanis videosunu izlemek kadar sig bir sey olamaz.
hani paran yetmiyorsa ucuzlamasini bekle sadece oyun deneyimini baltaliyorsun bu sekilde.
ben inanilmaz keyif aldim oyundan böyle kaptirip gittim resmen.
bazi yerlerde controlleri bile elimden düsürdüm hic beklemedigim yerlerde bir seylerle karsilastigim icin.
böyle bir sey ilk defa basima geldi.
bu oyunu herkese kullaklik takarak oynamalarini tavsiye ederim, eger güzel bir ses sisteminiz yoksa.
bu oyundaki atmosferi öyle kolay kolay baska bir oyunda bulamazsiniz bir daha.

yok rtaş sevmiyorum zaten fm harici oyun oynamayı. zaman geçsin diye bakıyodum hoşuam gitti bitirdim seriyi yani.

yok rtaş sevmiyorum zaten fm harici oyun oynamayı. zaman geçsin diye bakıyodum hoşuam gitti bitirdim seriyi yani.
ben yapamam bunu moruk
mesela ben oyun hakkinda spoiler yememek icin youtube gecmisimi bile sildim bana bu oyunla ilgili bir sey önermesin diye
takip ettigim bir kac youtuberciyi da cikardim listemden
herkes oyun hakkinda konusuyordu cünkü

her sahneyi kendi gözlerimle tek basima deneyim edebildigim icin cok mutluyum

bunu bize yapmayacaktın neil druckmann. bidahaki oyunda pisliğini temizle yoksa sonun got senaristleri gibi olacak.

part 3 de abby sürtüğünü karşımıza koy kontrolünü verme bize artık

abi abby ne bok yapıyosa yapsın ben oyunun %70'ini bu karakterle oynamak istemiyorum ellie'ye saldırmak istemiyorum. bu oyun abby'nin hikayesiyse ilk oyunda nerdeydi bu mahlukat?

TLOU = Joel & Ellie bitti bu kadar.
Ateş böceklerindeydi işte. Bütün oyun onları aramakla geçti zaten ya.

Abby'i kontrol etme durumu için söylediklerine sonuna katılıyorum.

burada cidden joel öldü diye aglayanlar görüyorum
olm siz saka misiniz la
joelin ölecegi taa ilk fragmandan belliydi
bunu abby yapmasaydi elbet baska biri yapacakti
o kadar insani katletti, tüm insanligi ölüme ve sonuna sürükledi sonucta
pesinde daha kim bilir kac kisi vardi intikam almak isteyen

öldürülüs bicimi de cok anlamli
hem abbynin hem ellienin gözünden bakarsak

bir sey yaziyorsunuz bari düzgün argümanlarla fikirlerinizi belirtin
5 yasindaki cocuk gibi "abi bu senaryo cok b.ktan yeeaaaa" diyerek degil

senaryoda her sey yerli yerinde ve mantikli sekilde islenilmis durumda

.
.
.
.

sonraki sahte fragmanlarda joeli yasiyormus gibi gösterip beni de cok güzel g.t ettiler
burada tebrik etmek gerekir yapimcilari

Joel'in öleceği belliydi. Ama bu kadar çabuk değil. İlk 2 saatte kestane oldu adam.

Oyunun 60%i nefret edilen karakteri oynatıp bu oyunu beğenen varsa o kişi ya last of us 1i oynamamış ya da oyundan anlamıyo demektir

Ve:

onca sene en ufak tehlike için dikkat eden 2 adamın yabancıların evine girip onlara güvenecek kadar aptal olamazlar.

Joel ölecekti tabi ama bu kadar erken öldürerek oyunun keyfini katlettiler. onun üzerinde yerini alan karakteri hiç kimse sklemedigi bir karakter. Oyun 12 saat onu sevdirmeye çalıştı şaka gibi :d

Oyunun grafiği falan güzel ama hikayesi tabiri caizse bok gibi.

Oyunun 60%i nefret edilen karakteri oynatıp bu oyunu beğenen varsa o kişi ya last of us 1i oynamamış ya da oyundan anlamıyo demektir

Ve:

onca sene en ufak tehlike için dikkat eden 2 adamın yabancıların evine girip onlara güvenecek kadar aptal olamazlar.

Joel ölecekti tabi ama bu kadar erken öldürerek oyunun keyfini katlettiler. onun üzerinde yerini alan karakteri hiç kimse sklemedigi bir karakter. Oyun 12 saat onu sevdirmeye çalıştı şaka gibi :d

Oyunun grafiği falan güzel ama hikayesi tabiri caizse bok gibi.
serinin hayranlarının çoğu abby i yönetirken tommy ve ellie ile karşılaştığında vur beni diye kendini önlerine atıyorsa zaten fazla söze gerek yok. bi karaktere bağlanmak okadar basit iş değildir bi de acitasyon olsun diye skar katili kadın birden skar çocukların koruyucusu oluyor,2 defa ellie nin canını bağışlıyor,en sonda da çaresiz zayıf halde karşımıza çıkarıyor ki acıyalım,kısacası empati kuralım diye kıçını yırtıyor sayın neil druckman ama nafile. ve de bunu joel i psikopatça işkence ede ede, kafasını ezerek öldüren sürtüğe yapıyor,böyle bişey yapan birini kıçını yırtsan sevdiremezsin bize. joel, ellie yi kurtarırken kendisine neşter çekip engel olan adamı tek kurşunla öldürüyor,onla bu bir mi yani. hastır ordan neil bey diyorum

Son düzenleme:
serinin hayranlarının çoğu abby i yönetirken tommy ve ellie ile karşılaştığında vur beni diye kendini önlerine atıyorsa zaten fazla söze gerek yok. bi karaktere bağlanmak okadar basit iş değildir bi de acitasyon olsun diye skar katili kadın birden skar çocukların koruyucusu oluyor,2 defa ellie nin canını bağışlıyor,en sonda da çaresiz zayıf halde karşımıza çıkarıyor ki acıyalım,kısacası empati kuralım diye kıçını yırtıyor sayın neil druckman. ve de bunu joel i psikopatça işkence ede ede, kafasını ezerek öldüren sürtüğe yapıyor,böyle bişey yapan birini kıçını yırtsan sevdiremezsin bize. joel, ellie yi kurtarırken kendisine neşter çekip engel olan adamı tek kurşunla öldürüyor,onla bu bir mi yani. hastır ordan neil bey diyorum

bi de joeli babası için öldürüyor, ama 2 asyalı kızı onun üye olduğu organizasyondaki adamları katletmesine rağmen yardım ediyor, kendi organizasyonu ihanet ediyor. şu hikayeyi 12 yaşında özürlüye yazdirsalar daha gerçekçi olurdu en azından

bi de joeli babası için öldürüyor, ama 2 asyalı kızı onun üye olduğu organizasyondaki adamları katletmesine rağmen yardım ediyor, kendi organizasyonu ihanet ediyor. şu hikayeyi 12 yaşında özürlüye yazdirsalar daha gerçekçi olurdu en azından
oyunda ellie yi yöneteceğimiz belli olduğundan beridir joel in öleceğini tahmin ediyordum açıkçası ve spoiler da yedim oynamadan önce.joel in öldürülmesi meselesini kabullenmiştim yani, eminim çoğu kişi de böyle düşünüyordu.ama şu sebeple kabullenmiştik güzel ve duygusal bi dram hikayesi ve bununla birlikte öfke dolu bi intikam hikayesi çıkar diye düşünmüştüm.ama druckmann bey şöyle diyor bize "yok abby sürtüğü intikam alacak ama sen alamayacaksın, bi de üstüne üstlük onunla empati kurup seveceksin o da yetmedi ellie ve tommy i öldürmeye çalışacaksın. bu neil druckmann ın çocukluğuna inmek lazım herif sadist psikopat.bi insan oyuncular ızdırap çeksin diye oyun yapar mı

Üst Alt