The Last of Us: Part II - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
oyunda ellie yi yöneteceğimiz belli olduğundan beridir joel in öleceğini tahmin ediyordum açıkçası ve spoiler da yedim oynamadan önce.joel in öldürülmesi meselesini kabullenmiştim yani, eminim çoğu kişi de böyle düşünüyordu.ama şu sebeple kabullenmiştik güzel ve duygusal bi dram hikayesi ve bununla birlikte öfke dolu bi intikam hikayesi çıkar diye düşünmüştüm.ama druckmann bey şöyle diyor bize "yok abby sürtüğü intikam alacak ama sen alamayacaksın, bi de üstüne üstlük onunla empati kurup seveceksin o da yetmedi ellie ve tommy i öldürmeye çalışacaksın. bu neil druckmann ın çocukluğuna inmek lazım herif sadist psikopat.bi insan oyuncular ızdırap çeksin diye oyun yapar mı
Final olduktan sonra Druckmann'ın kafasını düşündüğümde iyi Joel'i bize öldürtmedi şükrediyorum. Onu da yapabilirdi.

Hadi her şeyi geçtim. Hikaye vasat vs tamam. Ama o final sahnesinin saçmalığı neydi öyle ya? Berbat bir final tasarlamışsın, Abby'nin Allah belasını vermiş bizden bulmasın diye öldürtmüyorsun karıyı bize. Böyle bir saçmalık yok. Hadi onu da kenara koyarsak Ellie'nin parmaklarını neden diyet misali koparttırıyorsun? Ya nerden tutsan elinde kalıyor. Vasat, hem de çok.

Druckmann'ı savunanlar da adamın kafasında bir hikaye vardı, ilk oyunda sevgiyi koruyuculuğu, ikinci oyunda da dibine kadar nefret duygusunu hissettirmek istedi diyorlar. Allah'ı var nefreti hissettik Joel'in ölümünden sonra Abby'e karşı. Sonrası da dediğin gibi Abby'i tanımayı geçmekle olsun. Ama intikamını da aldırt be adam! Aggy'i amc*ğından çarmağa gerdirt bize! Zevkten dört köşe et bizi.

Joel'in öleceği belliydi. Ama bu kadar çabuk değil. İlk 2 saatte kestane oldu adam.

ilk oyunda yeterince joelle oynadik zaten 15-20 saat gibi bir süreyle.
bosuna oyunu uzatmis olurlardi ve anlatmak istedikleri hikayeyi 30 saate sigdiramazlardi.

öldürüs bicimi bile kusursuz la.
bak benim en son izledigim fragman buydu oyunla ilgili.
bunu izlerken bile aha spoileri yedik dedim.
hatta bu konuda bile bununla ilgili mesajlarim vardir.
joeli göstererek büyük mallik falan yaptiklarina dair.
ben cünkü oyunun basinda joelin coktan öldügünü, biz de bunun intikami icin bir yolculuga cikacagimizi zanettim.
bu fragmanda da mesela öyle bir veriyorlar ki joel bizi son anda ölümden kurtariyor gibi.
ama joelin ölüm sahnesi o kadar net ki kafanda hicbir soru isareti birakmiyor. "zaten ölmedi yav fragmandan da görmüstüm birazdan bizi kurtaracak" gibi düsüncelere giremiyorsun.
malum böyle seyler günümüzde hemen hemen her dizide, filmde yapiliyor artik ve ben baya baydim bu konseptten.
ana karakteri ölmüs gibi gösterip son anda kahraman gibi cikip her seyi degistiren fazlasiyla yapim var.

joel'un ellie'yi uzay aracına bindirip doğum gününde apollo uzay aracının kalktığı sıradaki ses kasetini verip gözlerini kapat diyip...

ulan aklıma geldikçe gözlerim doluyor :(

ve oyunun sonunda ki flashbackte yine şansım olsa yine seni ameliyathaneden kaçırırım demesi. joel ellie'yi çok seviyor ama kancık ellie joel'dan hep uzak ergence tavırlar sergiledi oyun boyunca :( abby'e sinir olduğum kadar ellie'ye de sinir oldum

joel'un ellie'yi uzay aracına bindirip doğum gününde apollo uzay aracının kalktığı sıradaki ses kasetini verip gözlerini kapat diyip...

ulan aklıma geldikçe gözlerim doluyor :(

ve oyunun sonunda ki flashbackte yine şansım olsa yine seni ameliyathaneden kaçırırım demesi. joel ellie'yi çok seviyor ama kancık ellie joel'dan hep uzak ergence tavırlar sergiledi oyun boyunca :( abby'e sinir olduğum kadar ellie'ye de sinir oldum

Drag dede bitirdi bizi...

konsol araliksiz böyle la bende.
ama cok sicak hava gelmiyor, hafif sadece.
patchle bunu düsürmeleri gerekir, cok isinmadigi halde böyle cünkü.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
evet benim konsol hakki rahmetine kavusmak üzere
tlou 2 son darbeyi indirmis olabilir
hangi oyunu acarsam acayim acayip cok deli ses geliyor artik
fifayi hic akici sekilde oynayamiyorum artik
onlinedan bahsetmiyorum offline maclar bile akici degil :(

evet benim konsol hakki rahmetine kavusmak üzere
tlou 2 son darbeyi indirmis olabilir
hangi oyunu acarsam acayim acayip cok deli ses geliyor artik
fifayi hic akici sekilde oynayamiyorum artik
onlinedan bahsetmiyorum offline maclar bile akici degil :(

100 Euro'ya yenisin alırsın üstad!Kafaya taktığın şeye bak.

Üst Alt