The Legend of Zelda: Breath of the Wild | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Pandemi sebebiyle ilk defa bir oyun konsolu aldik eve. Malum chip sıkıntısı sebebiyle PS5 ve Xbox bulmak imkansiz. Bizde evde ailecek oynayalim diye Nintendo Switch aldık. Aileye daha cok hitap ediyor sanki. Herneyse, bununla birlikte Zelda oyununu aldik.

Oyun gayet guzel sarıyor. Iftardan sonra oynayayım dedim dün, sahuru son saniyede yaptik resmen :D Baska bilen oynayan var mi? Playstationin buyuk oyunları yaninda underrated kalıyor diye duyuyorum dostlardan

Pandemi sebebiyle ilk defa bir oyun konsolu aldik eve. Malum chip sıkıntısı sebebiyle PS5 ve Xbox bulmak imkansiz. Bizde evde ailecek oynayalim diye Nintendo Switch aldık. Aileye daha cok hitap ediyor sanki. Herneyse, bununla birlikte Zelda oyununu aldik.

Oyun gayet guzel sarıyor. Iftardan sonra oynayayım dedim dün, sahuru son saniyede yaptik resmen :D Baska bilen oynayan var mi? Playstationin buyuk oyunları yaninda underrated kalıyor diye duyuyorum dostlardan
oynamadım ama underrated falan degil yav. yılın oyunu ödülünü falan almıştı.

Ben bilgisayarda oynuyordum 60 frame CEMU ile. Şahane bir oyun, dünyası ile etkileşimi olsun, tasarımlar olsun çok güzeldi. Ama çok fazla oynamadım. Bu arada emulatör ile uğraşmak istemiyorum ama bilgisayarda da bu tarz bir oynanış, bu tarz bir oyun arıyorum bulamıyorum diyen varsa Immortals Fenyx Rising'e mutlaka baksın. Çok kafa bir oyun.

AEBD5097-E966-4B81-BD80-EB84D138DA86.jpegAtatürk Havalimanı

Dunyanin stoğu orda mi toplanmış. Bu nedir! Ben gercekten memnunum bu Switch ten. Multiplayer ozelliginde kisa kisa aile oyunlari, mario türü oyunlar cok zevkli oluyor. Birde ekranli tasinabilir olmasi buyuk avantaj. PS ve Xbox karsisinda niye bukadar underrated anlamadım. Sirf cikarmadigi buyuk marka oyunlari yuzunden galiba. Pek gamer olmadığım için aslinda aramiyorum o buyuk oyunları

oyun dünyasinin en önemli markalarindan biri la nasil underrated oluyor

zelda oyunlari ciktiklari dönem her zaman ses getirmis oyunlardir ve her zaman kaliteleri ile zirveye oynarlar

bu oyun da böyleydi

ciktigi ilk gün yeni switchim ile tadina vardim bu muhtesem eserin

geceleri konsolu acip 5-6 saat boyunca sadece bunu oynardim cok güzeldi

diger zeldalara göre bu oyun cok farkli, daha cok ilk cikan oyunu ilham almis durumda

su ana kadar bir oyunda gördügüm en gercekci oyun motoru bunda olabilir

elinizdeki ekipmanla cok degisik seyleri deneyebiliyorsunuz oyun icinde ve hemen hemen her seye izin veriyor

oyun sizi elinizden tutmuyor, her seyi size birakiyor, kesif hissi inanilmaz iyi oyunda

diger klasik ubisoft acik dünya oyunlarina göre sizi baymiyor görevlerle

her seyi size birakiyor istersen git istemiyorsan gitme

bir sonraki adiminizda neyle karsilasacaginizi genelde bilmiyorsunuz

atmosferi, hikayesi, oynanisi ile tam böyle dalip gitmelik

özellikle o masalsi atmosferi biraz da miyazakinin mononoke hime animesini andiriyordu bana yer yer

oyun dünyasinin en önemli markalarindan biri la nasil underrated oluyor

zelda oyunlari ciktiklari dönem her zaman ses getirmis oyunlardir ve her zaman kaliteleri ile zirveye oynarlar

bu oyun da böyleydi

ciktigi ilk gün yeni switchim ile tadina vardim bu muhtesem eserin

geceleri konsolu acip 5-6 saat boyunca sadece bunu oynardim cok güzeldi

diger zeldalara göre bu oyun cok farkli, daha cok ilk cikan oyunu ilham almis durumda

su ana kadar bir oyunda gördügüm en gercekci oyun motoru bunda olabilir

elinizdeki ekipmanla cok degisik seyleri deneyebiliyorsunuz oyun icinde ve hemen hemen her seye izin veriyor

oyun sizi elinizden tutmuyor, her seyi size birakiyor, kesif hissi inanilmaz iyi oyunda

diger klasik ubisoft acik dünya oyunlarina göre sizi baymiyor görevlerle

her seyi size birakiyor istersen git istemiyorsan gitme

bir sonraki adiminizda neyle karsilasacaginizi genelde bilmiyorsunuz

atmosferi, hikayesi, oynanisi ile tam böyle dalip gitmelik

özellikle o masalsi atmosferi biraz da miyazakinin mononoke hime animesini andiriyordu bana yer yer

Gercekten inanilmaz bir oyun. Daha yemek ve iksir yapma olayini kavrayamadim. Daha cok gorev peşinde kosuyorum. Aslinda daha fazla freestyle yapip oyunu tanimaya başlasam daha zevkli olur gibi. Gorev pesinde kosarak oyunda hizli bitecektir muhtemel

Underrated kelimesini aslinda malum z-kuşağı bakış açılısıyla yazdım. Simdiki genclerimiz Zelda ya burun kiviriyor gibi. Daha çok GoW türü oyunlar tutuluyor. Tabi hikaye vs. tamamen farkli. Zevk meselesi

Gercekten inanilmaz bir oyun. Daha yemek ve iksir yapma olayini kavrayamadim. Daha cok gorev peşinde kosuyorum. Aslinda daha fazla freestyle yapip oyunu tanimaya başlasam daha zevkli olur gibi. Gorev pesinde kosarak oyunda hizli bitecektir muhtemel

yapilacak cok cok fazla sey var oyunda
her gördügün shrine yapmaya calis
oyunda toplam 120 tane var ve hepsi farkli bulmacalar iceriyor
hepsini tek basina bulmaya calis, acayip zevkli oluyor

farkli farkli giyecekler var, onlari bulup upgrade et
hepsinin ayri ayri özelligi var

master sword ve hylian shieldi bulmaya calis mesela
özellikle master swordu buldugumda inanilmaz bir tatminlik yasamistim
yardim almadan böyle seyleri bulmak ve ögrenmek inanilmaz bir haz veriyor insana

kafana göre takil
ben ana oyun icin 90 saat harcamistim, dlcler ile beraber 140 saati buldum herhalde

Üst Alt