The Lord of the Rings: The Rings of Power | Amazon - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Lord of the Rings: The Rings of Power | Amazon

LOTR u efsane yapan filmleri de başarılı kılan kitaplarda anlatılan karakterler ve mekanlardır. Olağanüstü tasvir edilmiştir hepsi, hele karakterler çok detaylı ve müthiştir. PeteeJakson karakterleri ve mekanları çok güzel işlemişti, filmde bunu hissediyorsunuz. Sen şimdi bunun dışına çıkarsan hele karakterleri iyi anlatamazsan çok tepki alırsın. Amazon bu konuda dikkatli olmalı.

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Lotr filmleri kitapla birebir aynı değil sadece film ve uyarlaması çok iyi. Amazon da kendi bakış açısını yansıtabilir ama bu şekilde ciddiyeti sorgulanacak şekilde olmaması lazım. Teaser daha için daha güçlü bir giriş yapılması gerekiyordu. Dizinin adı güç yüzükleri ama yüzüklere dair bir tane görüntü ulan bari güç yüzüğü yapılırken bir sahne arkada bir konuşmacı olsa bile olurdu insanları heyecanlandırmak bu herifler işlerini pazarlamayı bile bilmiyorlar güya daha önce Bezos bu iş için prestij meselesi olarak gördüğünü söylemiş nasıl prestijse bir şey anlamadık. Neyse umarım dizi iyi olurda yorumlarımız boşa çıkmış olur.

Lotr filmleri kitapla birebir aynı değil sadece film ve uyarlaması çok iyi. Amazon da kendi bakış açısını yansıtabilir ama bu şekilde ciddiyeti sorgulanacak şekilde olmaması lazım. Teaser daha için daha güçlü bir giriş yapılması gerekiyordu. Dizinin adı güç yüzükleri ama yüzüklere dair bir tane görüntü ulan bari güç yüzüğü yapılırken bir sahne arkada bir konuşmacı olsa bile olurdu insanları heyecanlandırmak bu herifler işlerini pazarlamayı bile bilmiyorlar güya daha önce Bezos bu iş için prestij meselesi olarak gördüğünü söylemiş nasıl prestijse bir şey anlamadık. Neyse umarım dizi iyi olurda yorumlarımız boşa çıkmış olur.
Hocam bu dizi en az 5 sezon olacak o dediğin sahneleri görmemiz için dizinin en az 2. veya 3. sezonunu beklememiz gerek. Ben 1. sezonda sauron 'u göreceğimizi de zannetmiyorum. Amazon bunun yerine Adar isimli saourun yardımcısı denilen kitaplarda adı geçmeyen yeni bir kötü bir karakter eklemiş muhtemelen sauron gelene kadar onun boşluğunu bu karakterle dolduracak. Ve izleyici 2- 3 karakter üzerinden acaba sauron bu mu değil mi diye merakta bırakacağını düşünüyorum. İnsanlar her şeyi her olayı bir anda görmek istiyorlar ama bunun çok uzun soluklu proje olduğunu unutuyorlar. Üçlemede olaylar çok hızlı bir şekilde gelişip bitiyordu ama bu dizi en az 5 sezonluk bir proje olduğu için konuları daha yavaş ve ağır ele alacaktır buda çok normal.

Hocam bu dizi en az 5 sezon olacak o dediğin sahneleri görmemiz için dizinin en az 2. veya 3. sezonunu beklememiz gerek. Ben 1. sezonda sauron 'u göreceğimizi de zannetmiyorum. Amazon bunun yerine Adar isimli saourun yardımcısı denilen kitaplarda adı geçmeyen yeni bir kötü bir karakter eklemiş muhtemelen sauron gelene kadar onun boşluğunu bu karakterle dolduracak. Ve izleyici 2- 3 karakter üzerinden acaba sauron bu mu değil mi diye merakta bırakacağını düşünüyorum. İnsanlar her şeyi her olayı bir anda görmek istiyorlar ama bunun çok uzun soluklu proje olduğunu unutuyorlar. Üçlemede olaylar çok hızlı bir şekilde gelişip bitiyordu ama bu dizi en az 5 sezonluk bir proje olduğu için konuları daha yavaş ve ağır ele alacaktır buda çok normal.
Tamam ama dizinin adı ring of power kendileri bunu özellikle seçti yani teaser için görüşüm özensiz bir iş gibi duruyor kurgusunda. Adar kimdir bilmiyorum uydurma Amazon karakteriyse bu işi kitapta Annatar diye bir elf yapiyordu zaten onu koysalarmış ya ilginç tercihler.

Tamam ama dizinin adı ring of power kendileri bunu özellikle seçti yani teaser için görüşüm özensiz bir iş gibi duruyor kurgusunda. Adar kimdir bilmiyorum uydurma Amazon karakteriyse bu işi kitap Anatar diye bir elf yapiyordu zaten onu koysalarmış ya ilginç tercihler.
Hocam sauron, anatar(elf) formunda gelecek zaten onda sıkıntı yok demek istediğim bu konuları hemen isleyip önümüze sunmazlar. onun için hedefleri, farklı karakterler üzerinden farklı konular yaratarak diziyi olabildiğince en az 5 sezona yaymak olacaktır.

FVyXkNaX0AIaMxk
FVyXmMwWUAE2AZj
FVyXoEJWQAA4dUk
FVyXqylXEAAXaD4

Orc görüntülerini paylaştılar güzel duruyorlar.

Üst Alt