The Strain | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Strain

The Strain

20140427_strain2.jpg

Televizyon dünyasının en korkunç vampirleriyle tanışmaya hazır olun. Sinema dünyasının fantastik yönetmeni Guillermo Del Toro‘nun hem yazdığı hem yönettiği “The Strain” dizisi geliyor.

FX kanalı, The Strain için yeni bir fragman yayınladı. Gerçi onlar fragman diyorlar ama biz teaser desek daha doğru olacak sanırım.

Dizi ile ilgili detayları sizlere daha önceki “The Strain: Guillermo Del Toro’dan Vampir Dizisi” haberimizde duyurmuştuk, oradan hikayesini okuyabilirsiniz.

Ama diziden önce, “Ya ben bu hikayeyi çok merak ettim,” diyenler varsa serinin Türkçe kitapları İthaki Yayınları’ndan çıktı ve seri tamamlandı. Üçlemenin kitapları olan sırasıyla Ölümcül Tür, Düşüş ve Sonsuz Gece kitaplarını hemen indirimli olarak satın alıp okuyabilirsiniz. The Strain, Temmuz ayında FX kanalında başlayacak.

İşte FX kanalının yayınladığı The Strain – Eclipse (Tutulma) videosu:

[media]https://www.youtube.com/watch?v=RiN8Edb4X2w[/media]

Beli Oranda "Horror" (Korku Film) Yöne gitmis bi Dizi..Fanatasy'den öte.

Klasik Vampir Dizi beklemeyin :D

4.sezon finali bugün gerçekleşti ve dizi bitti.

Öyle ahım şahım bir dizi değildi ama çok sağlam karakterler vardı bence.

Kahramanlarımızın her biri bence çok güzel bir son ile final yaptı.

4 sezon boyunca keyif aldığım bir dizi oldu, yapımda emeği geçenlere teşekkürler.

4.sezon finali bugün gerçekleşti ve dizi bitti.

Öyle ahım şahım bir dizi değildi ama çok sağlam karakterler vardı bence.

Kahramanlarımızın her biri bence çok güzel bir son ile final yaptı.

4 sezon boyunca keyif aldığım bir dizi oldu, yapımda emeği geçenlere teşekkürler.

İlk sezonu izleyip bıraktım yanılmıyorsam. Devam etmeme sebebim olumsuz yorumlardı galiba, sence yeniden başlamaya değer mi ?

İlk sezonu izleyip bıraktım yanılmıyorsam. Devam etmeme sebebim olumsuz yorumlardı galiba, sence yeniden başlamaya değer mi ?
Dizide beni etkileyen survivor teması ve ilk başlarda olayı bilimsel işlemeye çalışmasaydı , 2.sezondan sonra bilimsellik kayboldu ama yerini dram ve mücadeleye bıraktı.

Karakterler çok güçlü olduğundan bırakmak istemedim.Benim için geceyarısı çerezlik bir keyiften ibaretti ama Satrakian ve Born-o ile Vasilly Fet başlı başına izleme sebebi zaten.

Zombie temalı filmleri seviyorsan bence çerezlik boş zamanlarda gideri var.

Üst Alt