GSC Scout - # Thiago Almada | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Almada.jpg

Adı: Thiago
Soyadı: Almada
Mevkii: OOS(On Numara)
Takım : Velez
Uyruk: Arjantin

Bu sene çıktığı 16 maçta(741 dk) 3 gol 2 asist yapmış. Geleceğin yıldız adaylarından biri. Sağ ayaklı ve top sürme ve pas yeteneği ile göze çarpan bir oyuncu. Söylentilere göre Velez oldukça yüksek bir bonservis belirlemiş kendisi için.

İzleyelim

Doğum Tarihi: 26.04.2001
Mevki: Orta saha - On Numara
Ayak: Sağ
Boyu: 1,71
Takımı: Velez Sarsfield
Ülkesi: Arjantin
Sözleşme Sonu: 30.06.2021

thiago-almada--jugador-de-velez-sarsfield--conduciendo-un-balon-en-un-partido--velezsarsfield.jpg

Bu genci lanus ve tucuman maçlarında izledim.Çok çok başarılı buldum.18 yaşında ve geleceği çok parlak.Hız, top sürme, pas özellikleri üst düzeyde.
Çok genç olduğu için sıkıntısı şutlarda şuanda.Tahminim 1 2 yıla iyice uçaçak piyasası.Alırsak takıma çok yararlı olup sonraki satışında büyük paralar kazanılabilir.

FM'de efsane bir şey oluyor. Eğer mental olarak sıkıntılı bir tip değilse gerçekte de iyi yerlere gelebilir. Piyasası tahmin ettiğimden yüksekmiş ama. Transfermarkt 5m € diyor.

Bu Arjantin ligi tam bir açık büfe. Ama Bizimkilerin haberi yok.
bir dünya adam var transfermarkt tan bakarak bulabileceğin scout göndersen daha neleri çıkar allah bilir?

Ayrıca Arjantin Milli takımına yükselmiş bir oyuncudur, büyük liglerden birine transfer olur büyük ihtimal.

Artık Avrupa'ya gelsen de yakından takip edebilsek gelişimini. 🙏

Bu arada Marsilya haberleri çıkmış bugün, Fransa liginde kendisini çok sevdirecektir ama Marsilya doğru takım olur mu bilemedim.

Üst Alt