Thiago Silva, PSG'den Ayrılıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Thiago Silva, PSG'den Ayrılıyor

1591688977741.png

Paris Saint-Germain'de Thiago Silva dönemi sona eriyor.

2012'den bu yana Ligue 1 devinin formasını terleten Brezilyalı savunma oyuncusu takımdan ayrılıyor.

L’Equipe ve RMC'nin geçtiği bilgiye göre, Sportif Direktör Leonardo, Thiago Silva'yla görüştü ve 35 yaşındaki futbolcuya sözleşmesinin uzatılmayacağı bilgisini verdi.
Thiago Silva, takımın Şampiyonlar Ligi'ndeki maçlarında forma giydikten sonra kendisine kulüp arayacak.

Ligue 1'de 2019-20 sezonu salgın nedeniyle mevcut haliyle tescil edilmiş ve PSG şampiyon olmuştu.

Goal Türkiye

Çok garip bir şekilde ayrılıyor. Psg kendisi ile devam etmek istedi fakat 12 milyon olan maaşında indirime gitmedi. Başka takıma gitse artık o kadar maaş alamayacağını bilmesi gerekir, hayal dünyasında yaşıyor artık öyle yüksek maaşı kimse vermez kendisine. Aslında Ali Koç için güzel fırsat. İkna et oyuncuyu, ver yıllık 8-10 milyon dolar arası, al taraftarın gazını ondan sonra bize eğlence çıksın, Fenerbahce iflas ediyor diye :LOL:

çok büyük stoper. Varane ile ikisi biraz geride kaldı diye hissediyorum ama 10 yılın en iyi 5 stoperini saysak rahatlıkla orada kendisine yer alır.

Keşke gelse 2 sene götürse ama şu ekonomide zor.

T.Silva: "Bu maç, Paris Saint-Germain'deki son maçımdı. Çok üzgünüm, taraftarlardan özür dilerim. Bana karşı gösterdikleri sevgi için çok teşekkür ederim. Bu kulübe başka bir rolde geri döneceğim. Futbola 3-4 yıl daha devam etmek ve Katar'da Dünya Kupası'nda oynamak istiyorum"

Üst Alt