Thierry Henry, Makelele ve Arteta Florya'ya Geliyor!


İskoçya’nın Swensea kentinde düzenlenen UEFA Prolisans Kursu’na katılan Galatasaray Antrenörü Tuğberk Tanrıvermiş burada sınıf arkadaşı olduğu Henry, Makelele ve Arteta’dan ilginç bir teklif aldı.
Teknik adamlığa hazırlanan bu üç efsane isim, Galatasaray’ı merak ettiklerini belirtip, İstanbul’a gelerek 2-3 gün süresince antrenmanları ve kulübün yapısını incelemek istediklerini söyledi.
Tanrıvermiş bu gelişmelerden Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün’ü de bilgilendirdi.
Sarı-kırmızılılar, Henry, Makelele ve Arteta gibi dünya futbolunda bilinen bu isimlerin Florya’da bulunmasının kulübün tanıtımı açısından önemli olacağını düşündü.
Gomis’in yanı sıra Fransız pazarında bilinen Feghouli, Belhanda gibi isimlerinden Galatasaray’da olması, Fransızların sarı-kırmızılılara ilgisini daha da artırıyor.

Dünya çapında isimlerin Galatasaray antrenmanlarında bulunmasına teknik direktör Igor Tudor da sıcak bakınca, Ergün, Tanrıvermiş ile görüşerek olumlu yanıt verdi. (Skorer)


DKOdCspW0AAkAb8.jpg
 
Sosyal Medya vasıtası ile cümle aleme duyurmak lazım bunu bundan güzel haber mi olur

Henry-Makalele-Arteta filan Galatasaray formasıyla birde poz verirlerse ballı kaymak işte ...
 
Marka olmak 2 sene şampiyon olmakla olunmuyor işte. Biz ülkenin en büyük futbol markasıyız


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Haber kesin olarak dogru mu

Avrupa'da florya'dan daha güzel tesisler var mesela.

Yöneticilik dersi almiyorlar teknik direktörlük dersi aliyorlar,Henry ile belkide ayni yasta olan tudor'dan birseyler ögrenmeye gelmesi de sacma olur bence

Belkide gomis'i milli takima aldirmak icin bir 'projedir'.
 
Üst Alt