#thomas hitzlsperger - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#thomas hitzlsperger

Cevap: Thomas Hitzlsperger

Aslında tam aradığımız özelliklerde bir futbolcu.

Ama Linderoth yollanmadan gelir mi bilemiyorum.

Eğer gelirse bence harika bir iş çıkarmış olur yönetim.

bende gecen gunlerde tesadufen youtube videosunu bakmistim aslinda ballacka bakiyordum o cikti sonra arastirdim baya iyi oyuncu hem sezon sonu sozlesmesi bitiyor olabilirmiki la

öncelik stoper olduğu için bu adamın alınacağını düşünmüyorum...alınsa iyi olur gerçekten...hem defansif yönü kuvvetli bi orta sahada işimizi görür...oda bu adam olabilir ama yöneticilerin bu fikirde olduğunu düşünmüyorum tabi : )

çok çok iyi ve ihtiyacımız olan tarzda biri ama yerine ben sezon sonu hamitin gelmesini isterim yabancı sınırından ötürü...onun yerine ön liberoya yabancı alınmalı...

---------topal(sarp) --------------------- yerine ------------- yeni zenci

hitzls----------------elano ------------------------- elano--------------hamit

forvetten daha önemli bir açığımız olduğunu düşünüyorum...forvet alınacağına bu tarz bir adam alınsın orta sahamıza...Kewell,Baros,Nonda üçlüsüyle yarım sezon idare edebiliriz...Ancak büyük hedefleri olan bir takım Barış,Mustafa,M.topal,Ayhan 4 lüsünün herhangi ikisiyle göbek kuramaz,kurmamalı...

Ara sezonda ismi cismi belli kaliteli oyuncuları alamassınız.

Bizim 3 ana bölgeyede takviye ihtiyacımız var ve bunun ilki stoper.

Stopere sağlam bir isim bulmakda öyle kolay değildir.Bence ara trasnfer yapmayacağız gibime geliyor zira getirilecek isimin tanınmamış bir kapalı kutu olarak alınmasıh erkezde soru işareti doğurabilir.bjkli ernst gibi bir düşeşi bulmak o kadarda kolay değildir.

Yol sezon sonunu gösteriyor bence..

Hitzlsperger'in Stuttgart'tan ayrılması sezon sonunu bulmaz bence. İçinde bulunduğumuz transfer döneminde başka bir kulübe imza atacaktır diye düşünüyorum. Önümüz Dünya Kupası. Yedek bekleyerek kadroya giremez. Mutlaka oynayacağı bir kulübe gidecektir.

....................................................ufuk...........................................................

sabri..................marquez........................................godin...........................caner

........................hamit..................elano...................hitzlsperger...........................

........................keita...................baros...................arda....................................

iyi kadroo oldu sanırımm...:)

....................................................ufuk...........................................................

sabri..................marquez........................................godin...........................caner

........................hamit..................elano...................hitzlsperger...........................

........................keita...................baros...................arda....................................

iyi kadroo oldu sanırımm...:)

Çok kötü.

Üst Alt