THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D

Yekta eğer şu an anadalu takımında oynasaydı şu oyunu değeri 10milyon euroydu ve biz onu almaya çalışıyorduk göndermeyin şu adamı ya vermeyin şu anadolu takımlarına oyuncu falan ha veriyosanızda bayernin emre cana yaptığı gibi leverkuzene gönderirken istediğim zaman parasını öder geri alırım taktiğini uygulayın bayern akıllı takım gerçi bizde enginleri bedava veriyoz sanki bize bedava veriyolarda anadolu klüpleri...

Bir zar attık düşeş gelirse zengin olduk demektir

Bruma,alex,hayri

Bakalım neler yapacaklar bruma beklentilerin altında hayriyi izleyip bakmak lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk

BdpMbTYCEAAyVVU.jpg

Erman = Hajrovic. Yerli gönderip yabancı alıyoruz ki STSL'de yerli sınırlaması var ya.

hee dogru söyliyorsun. Aralarinda zaten yas farki yok gibi. Erman 30 Hajro 22. Erman türk, ama harjo büyük ihtimal ile kontenjan yemeden oynicak.

Erman garibanim türkiyede cok "meshur" Bergaman Belediyorspor alt yapisindan cikmis.

Hajro da "Mladen Petric, Giovanni Elber ve Stephan Lichtensteiner, ..vs" cikartan kulübü GH.. dan gelmis. Avrupa da alt yapi egitimini görmüs.

Erman Eskisehirspor'da dogru dürüst 11 oynamyior, Hajro ise daha ilk test macini oynadi. Futbolculara zaman tanimak gerekir. 2-3 Lig mac sonra yavas yavas oyuncunun takimdaki gidisatini görebilirsin.

Ermani illerde kesin +15Mil€ ya Avrupa satabilirsin. :D

Hajro ise, su an altin cagini yasayan bosna futbolculara camiasinda önde tutulan bi Oyuncu. Rahatca satarsin illerde, patlama yapar ise.

Afedersin ama senin yorumun, senin futbol anlayisini cok kötü bi isikda birakdi.

İlk yarı çok sıkıcıydı. İlk yarı gol yemememiz tamamen bir mucize. 2.yarıyı bekliyordum zaten gençler ve Hajroviç için. Emre çok ön planda değildi ama üstüne gidilirse en kötü bir Serdar Aziz yaratırız diye düşünüyorum hazır Ujfada varken.. İbrahimi beğendim aklıyla oynuyor tek pas,verkaç yapıyor golde cesaret edip vurmasıda çok iyiydi. Tüm takımında ona koşmasına çok mutlu oldum. Hajroviçte kumaş var belli attığı çalım ve paslardan gördük ancak ilk maçı çok bişey beklemiyordum benim için yeterli olacak kadar gösterdi. Bi herkesin istediği Gökhan Töreden kötü değil bu kesin bişey. Türk yaparsak çok dehşet bişey olur

Galatasaray´in As takimi Avrupa seviyesinde. Her takimla basa bas oynar (Bayern, Barca, Real disinda).

Ancak kadro 24 kisilikse, 12´si iyi, 12´si lesh. Böyle bir sorunumuz var bizim.

Yani ikinci yari kadro komple degisince hevesim kacti mesela. Bazi oyunculara tahammülüm hic yok.

Aydin, Emre, Sabri, Ceyhun, Amrabat, Dany vs. bunlari oynarken görmek istemiyorum acikcasi.

AESCAD bu topcular derhal ama derhal uzaklasitirilmali nokta net .. Altyapidaki o 2 genc hemen banko kadroya alinmali ..

Aydın'ın yerine oynatabilicegin yerli bir oyuncu söyle o zmn alalım , Çalhanoğlu flan hariç 8 mil eurolar harcamadan alabilicegin

Aydın'ı hep savunurdum bu yabancı sınırında yedekten girip en azından oyuna hareket getirir, çok yetenekli falan diye ama bu umursamazlıkla oraya basketbol takımından Ender Arslan'ı bile koysan Aydın'dan daha faydalı olur

Bizim yedekleri her izlediğimde umudum azalıyor.Bu yedeklerle hele hele bu Türk yedeklerle biz şampiyon filan olamayız.Melo sakatlansa kimi koyacaksın.Stoper desen o da yok.Kalede belki sıkıntı çekmeyiz de hücumda Sneijder ve Drogba'dan biri olmadığı zaman işimiz çok zor.

bu maçı hatırlayan var mı? İbrahim Coşkun adında genç bir oyuncu gol atmıştı ve herkes çok ciddi umutlanmıştı. Şimdi Ajax maçı varken nerede diye baktım..

Kendisi yaklaşık 2 senedir kulüpsüz. Son oynadığı kulüp Kahramanmaraşspor. İşte Türk futbolunun kısa bir özeti..

Ajax gibi neden olamıyoruz'a belki de en güzel cevap.

Üst Alt