THY EL 11/12 E Grubu H:2 | Galatasaray MP 78-77 Olympiakos | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:2 | Galatasaray MP 78-77 Olympiakos | Maç Sonucu

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:2 | Galatasaray MP - Olympiakos | 26 Ocak | 20.00 | NTV

Kötü bir deplasman takımı Olympiacos.

Eğer bu macıda kazanamassak mac sonu forumda kimse elestirilere kızmasın lütfen.

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:2 | Galatasaray MP - Olympiakos | 26 Ocak | 20.00 | NTV

Kötü bir deplasman takımı Olympiacos.

Eğer bu macıda kazanamassak mac sonu forumda kimse elestirilere kızmasın lütfen.

Cihat önde olup kaybettiğimiz anormal maçları biliyorsun ben o tarz bir mağlubiyetten korkuyorum.Yoksa dediğin gibi Oly yenmemiz gerek burada.Zaten istesekte Yunanistan yenemeyiz onları.Çünkü harika bir iç saha takımı.

bu maç ya tamam ya devam maçı CSKA'yı yenemeyiz çünkü hatta yanlarına bile yaklaşmamız zor skor olarak.. Oly'i 2 maçta yenip Efes'i sahamızda yenersek çıkabiliriz ancak.. ah ulan ah Efes maçını alsaydık süper olacaktı..

Cihat önde olup kaybettiğimiz anormal maçları biliyorsun ben o tarz bir mağlubiyetten korkuyorum.Yoksa dediğin gibi Oly yenmemiz gerek burada.Zaten istesekte Yunanistan yenemeyiz onları.Çünkü harika bir iç saha takımı.

Kazanmak için oynarsak önde olduğumuz halde bile vermeyiz zaten ama ben güvenemiyorum takıma ve teknik ekibe nedense. Bu sene sanki onurlu mücadele edelimde kazanmamız kaybetmemiz mühim değil mantığıyla oynuyoruz(bunun içinde mağlubiyeti cabuk kabulleniyoruz).

Bu maçı kazanmamız gerek. Çünkü Olympiakos'u burada yenebilecek güçteyiz. Deplasmanlarda rezaletler.

takımda doğru dürüst pivot yok, rebount alamayan bir takımız sanmıyorum yeneceğimizi. bizim yeneceğimiz 2 takım vardı euroligde, onlarıda yendik.

boş atışlar ve ribaundlar en büyük sorunumuzdu geçen maçta.. bu maçta Savovic var mı acaba ? ribaundlara katkı sağlar en azından

bu maç ya tamam ya devam maçı CSKA'yı yenemeyiz çünkü hatta yanlarına bile yaklaşmamız zor skor olarak.. Oly'i 2 maçta yenip Efes'i sahamızda yenersek çıkabiliriz ancak.. ah ulan ah Efes maçını alsaydık süper olacaktı..

Öyle ilginç bir grupki Fırat 2 g 4 m gruptan çıkma şansımız var.Oly burada yenip yine efesi en az 7 sayı farkla yenersek şansımız var.CSKA zaten yürüyecek ve gidecek.Oly deplasmanında şansımız yok.İçerideki hedef 2 maçı almamız lazım.Ben umutlu değilim ama durum bu.

Atmosferin agir oldugu maclarda tribun iyi olmuyor,gergin oluyor,stres yapiyor.Since 1453 gibi islere girmeden pasa pasa takim desteklenir,sahada kazanabilecegimiz bir mac sahaya konsantre olalim.

Öyle ilginç bir grupki Fırat 2 g 4 m gruptan çıkma şansımız var.Oly burada yenip yine efesi en az 7 sayı farkla yenersek şansımız var.CSKA zaten yürüyecek ve gidecek.Oly deplasmanında şansımız yok.İçerideki hedef 2 maçı almamız lazım.Ben umutlu değilim ama durum bu.

umarım öyle olur ama işimiz çok zor olur öylede..

Ozgur Gundogan - Türk Telekom Arena Satış Direktörü

Yarın akşam Abdi İpekçi'de çok özel bir ışık gösterisi olacak.. Umarım NTV Spor da maç öncesi bu gösteriyi yayınlar..

Ulan ntvspor, hala bizim aleyhimize haber yapmaya devam et, rıdvan kö... konuşturmaya devam et iyimi.

Isik gosterisinin ardindan anonsu Yalcin Dumer yapacagindan bir anlami olmayacak,girmesinler o ise.:)

tek korkum galibiyetsiz tamamlamak ama ben enaz 2 galibiyet alacağız diyorum olmy. ve efes bakarsınız cska çok kötü bir gününe gelir namağlup serisini bozarız.

Buna yakın bir şey yapsalar keşke. :) Sirius müziği hep o 90lardaki Chicago'yu hatırlatır.

[video=youtube;uV_Sga7ODOs]https://www.youtube.com/watch?v=uV_Sga7ODOs[/video]

CSKA Moscow

96

Anadolu Efes

68

maçı alırsak averajla 2.oluruz

haydi aslanlar.

taraftar görsün alem salondaki arkadaşlardan ricam desteği bırakmamaları ben de orada olacağım inşallah yarın

Euroleague sinema izleyicisi değil,gerçek taraftar görecek.

mola aralarında galatasaray marşları çalsalar mola dönüşü hucum marşı çalsalar ne güzel olur

Pana nın çok zel bir maç arası anonsu var

ıslık lı olan

biz de böyle bir şey yapmalıyız

Üst Alt