THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP 68-64 CSKA | M.S | 9 Şubat 2012 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP 68-64 CSKA | M.S | 9 Şubat 2012

c8950euroleague3_WNRB0.jpg

7181fgalatasaray.png
v.png
391b8logo_en.png

d9db6abdi_ipekci_%20spor_salonu.jpg

Ntvspor-3.png

Turkish Airlines Euroleague 11/12 Sezonu E Grubu 4.Hafta

Galatasaray Medical Park - CSKA Moskova Basketbol Takımı

Abdi İpekçi Spor Salonu, İstanbul

9 Şubat

20.00

NTV Spor

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP - CSKA | 9 Şubat | 20.00 | NTV Spor

İlk sayfadan yerimi aldım bu sefer.

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP - CSKA | 9 Şubat | 20.00 | NTV Spor

Hafta sonu macimiz yok, bu maca dinlenmis bir sekilde cikacagiz.

Allah'ın izniyle bir sürprize imza atacağız.

bir konuda ilk sayfa'da yer aliyim diye yazıyorum :asd:

ilk sayfadan yerimizi alalım

bugünkü maçta 10-0 lık başlangıcı ve 3. çeyreği saymazsak iyiydik aslında.. herkes 30 fark bekliyordu neler yapabileceğimizi gösterdik farkı baya düşürmüştük bir ara.. sahamızda iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum yenilsek bile fark yemeyeceğiz bu sefer

Khryapa yok adamlarda.Eğer dış atışlarda iyi bi yüzde yakalarsak başa baş götürürüz maçı.

Yerimizi alalım :D yenersek toplu kuş ölümleri yaşanabilir dikkat. :asd:

Kaybedelim önemli değil ama aynı mücadele devam etsin.Zaten mücadelemiz aynı olursa skorumuz ve savunmamız dahada artar.

Bu mücadeleyle az kaybederiz harbiden kafa kafaya oynayabiliriz.Yalnız fark yiyebiliriz veya son topta bir mucize kazanabilirizde.

İlginç bir maç olacak ama şundan eminim son topa kadar mücadele edeceğiz.

Ayrıca Kirilenko,Shved ve Teo tribün görecek.

Salonda olacam. İnşallah CSKA'ya bu sezonki ilk mağlubiyetini yaşatırız.

Biraz sans meselesi. Rusya'da ki macta cok iyi savunma yaptığımız dakikalarda ekstra üçlükler sokmuslardı. Bizde 2.yarı bütün bos atısları kacırmıstık. Kazanmamız için hem iyi sut atmamız hemde onları savunmada caydırmamız lazım. Shipp ve Caner yine aynı performansı gösterirse, Lakovic Oly macındaki gibi aktif oynarsa, Shumpert bos atısları sokar ve pivotlarımız Kristic'i potadan uzaklastırırsa galibiyet için şansımız var. Ayrıca top kayıplarını olabildiğince azaltıp onları top kaybı yapmaya zorlarsak(dıs sahada gördük ne kadar sacma top kaybı yaptıklarını)yılın süprizini yapacaz.

Armanın olduğu yerde umut da vardır.. Ama rakip de CSKA:D

Seyircinin etkisiyle yenemesek bile uçuk fark yemeyeceğimizi düşünüyorum.

Kazanacağımızı pek düşünmüyorum ama fark yemeyiz.+10lara falan çıkmaz yani skor.Taraftarın desteğiyle maçın içinde kalırız ancak tecrübe farkıyla kazanır Cska.Umarım ben yanılırım sürpriz yaparak galibiyet alırız da zor sonuçta.Yine de takımımızı sonuna kadar desteklemeliyiz.İstanbul'da olup o maça gitmek vardı.

Kazanacağımızı pek düşünmüyorum ama fark yemeyiz.+10lara falan çıkmaz yani skor.Taraftarın desteğiyle maçın içinde kalırız ancak tecrübe farkıyla kazanır Cska.Umarım ben yanılırım sürpriz yaparak galibiyet alırız da zor sonuçta.Yine de takımımızı sonuna kadar desteklemeliyiz.İstanbul'da olup o maça gitmek vardı.

Bence de..Üstelik bir kaç oyuncumuza önlem alırlarsa yine bu sayı farkını yeriz..

Bu macı alacaz inşallah.

Sırf senin için almaları lazım. :) Bugün herkes 30-40 fark beklerken, kazanacağımız umudu olan tek kişisin. :)

Seyirciye çok büyük iş düşecek bu maçta. Pota arkasındakiler atkılar fora, rakip 96% ile serbest atış attı bugün.

Galatasaray İsminin Olduğu Her Yerde Umut Vardır...:gs:

şu teododsic olimpiyakosta bukadar 3 lükleri sokamıyordu. csk moskovada evrim gecirdi. zaten iyi oyuncuydu ama takım onada baya güven vermiş. neyse zorlayalım şu takımı. kryapa oynamayabilir. inşallahda oynamaz.

Üst Alt