THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuklar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuklar

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos - Galatasaray MP | 1 Mart | 21.45 | NTV

Çok sakat maç , hep bu salak Efes in yüzünden , gruptan çıkcaklarını sandılar bizim maça asıldırlar sonra Oly ye yatış yaptılar

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos - Galatasaray MP | 1 Mart | 21.45 | NTV

skor maç sonuna kadar başa baş gidicek diye düşünüyorum galiba 1 sayı ile yenilip çıkacağız gruptan :D

Şu maçı alıp tarihe geçelim be :)

beyler euroleague'in sitesinde mac saati yazmiyor 21:45 dogru mu kesin mi?

beyler euroleague'in sitesinde mac saati yazmiyor 21:45 dogru mu kesin mi?

29 ŞUBAT 2012 ÇARŞAMBA

19:30 - ARMANİ MİLANO – FENERBAHÇE ÜLKER | NTVSPOR |CANLI

01 MART 2012 PERŞEMBE

20:00 - ANADOLU EFES – CSKA MOSKOVA | NTVSPOR | CANLI (HD)

21:45 - OLİMPİAKOS – GALATASARAY MEDİCAL PARK | NTVSPOR | CANLI (HD)

NTVSpor TV Canlı Yayınları

Euroleague resmi İnternet sitesi | haftanın maçı

Olympiakos - Galatasaray MP

"Olimpiakos – Galatasaray maçı çok zor bir maç olacak. Herkes galatasaray’a sürpriz takım diyordu ama bence hiç de öyle bir takım değil. Lucas ve Lakovic’i takıma takviye ettiler. Çok güzel basketbol oynuyorlar. Galatasaray'ı gerçekten tebrik etmek gerek."

Mirsad Türkcan - FBÜlker

Efes Oly'i içerde yense, Veya Biz Efes'i yensek gruptan çıkmıştık. Efes grubun içine etti.

Bi insan yemeden içmeden kesilirmi lan

Allahım bu rüya şimdi bitmesin lütfen ya

Alacağız bu macı,hic bu kadar inanmamıştım :)

CSKA macında nasıl heyecanla bekliyorsam,bu kez 2 katı heyecanlı bekliyorum :)

Bu maçı alırsak yakarız bu gezegeni, nedense UEFA kupası dönemindeki heyecanı yaşatıyor bana bu takım ve salondaki o taraftar :)

Şu maç Abdi İpekçi' de olmalıydı.

Artık günler geçmiyor gel 1 mart gel. :D

ilk turda önemli bir galibiyet alamamıştık onu atlattık ve 2. turda sahamızda herkesi yendik sıra deplasmanda ses getirecek bir galibiyette bu maçı alırsak dehşet-i muazzam olur hayal etmesi bile süper :)

hakkaten bu maci dusunmeden duramiyorum yok boyle bir heyecan.. beyler devamli yazin biseyler gozunuzu seviyim macla ilgili herseyi okudum hala devamli onla ilgili bisey okuyasim var bari muhabbeti donsun :) nasil getiricez biz bu 1 marti

Üst Alt