THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuklar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuklar

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos - Galatasaray MP | 1 Mart | 21.45 | NTV

Shumpert: "1 maç kaldı. O güzel güne 1 maç kaldı".

Bundan daha anlamlı bir söz yok bu maç için şuanda. :)

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos - Galatasaray MP | 1 Mart | 21.45 | NTV

10 sayı geri düşersek bile geri geleceğimizden şüphem yok.

Son ana kadar son topa kadar savaşıp kazanacağız.

Euroleague oynamayı öğrendik.CSKA maçında 15 sayı ile kaybettiğimize bakmayın o CSKAydı.

Efes deplasmanınada bakmayın sayın Songalia bay Savanovici kahraman yapmıştı.

Spanoulisi yavaşlatırsak kazanma şansımız yüksek.Bence maçın favorisi yok.

Son topa kadar inşallah.

Basketbol tarihimizin sanıyorum en önemli maçlarından birisi.

Galibiyet alamaz diyen insanlara inancımız ve taraftar-takım bütünleşmesinin güzel uyumuyla cevapların en güzelini çoktan verdik.

Bu takım gözümde f4 hedefleyen efes ve fbülkerin sanki bu amaçlarına ulaşmış kadar hatta onlardan daha başarılılar zaten şu geldiğimiz noktada.

Taraftarın itici gücüyle mükemmel işler başardı takımımız. Deplasmanlarının zorlu geçtiği ve ekolü olan takımlardan bir tanesiyle oynayacağız. Gönül isterdi ki en azından belli miktar da olsa taraftarımız Pire'de takımımızı destekleseydi.

İşimizin zor olduğunu biliyoruz ama takımımızın da elinden gelenin en iyisini yaparak her zaman ki gibi karakterli bir oyun oynacağına eminiz.

Allah aslanlarımızın şimdiden yardımcısı olsun.

Tek Hedef Galibiyet!

Printezis'de sorun yok hatta gayette iyi durumda görünüyor Aris karşısında.

Gecevicius büyük ihtimal olmaz ama bizim maçta.

Havaalanina giden taraftari her zaman saçma gereksiz bulurum ama bir kazanalim takim ne zaman inerse saat önemli degil Güngören'den geliyorum.:)

Yemisim Printezisi.

Önemli olan Spanoulis.

Arisli oyuncularla 2.yarı Spanoulis'i sakatlamaları için anlaşmıştım fakat İvkovic duyum almış olsa gerek 2.yarı benchte oturttu daha çok Spayı.Şakaya bir yana bırakırsak sakat denilen printesiz adam ilk yarı 8 sayı attı buzzer beater yaptı taş gibi adam.

Ama Gecevius'ta kist varmış,ameliyat olması gerekiyormus.Bunu litvanyalı bir gazeteci twitterdan yazdı yanı doğruluk payı%100 ama bizim maçta oynar öyle ameliyat mı olur onu bilemem...

GSBasket'te gördüm, yazayım dedim :)

AEK maçıyla başladık, ve size hep birşeyler söyledik. dedik ki; arkadaş biz bu işin sonuna kadar gideriz. gidersiniz. Allah'a şükürler olsun ki aslanlar gibi bir periyot çizdiniz. Aslanlar gibi basketbol oynadınız. Bugün 19. Euroleague maçımıza çıkıyoruz. Ve bunun adı da final. Yine söylüyorum kazanacaksınız, kazanmak için oynayacaksınız. Ama netice ne olursa olsun siz benim gönlümde hep kazandınız, hep şampiyonsunuz ve hep öyle kalacaksınız. Allah yardımcınız olsun !

GSBasket'te gördüm, yazayım dedim :)

AEK maçıyla başladık, ve size hep birşeyler söyledik. dedik ki; arkadaş biz bu işin sonuna kadar gideriz. gidersiniz. Allah'a şükürler olsun ki aslanlar gibi bir periyot çizdiniz. Aslanlar gibi basketbol oynadınız. Bugün 19. Euroleague maçımıza çıkıyoruz. Ve bunun adı da final. Yine söylüyorum kazanacaksınız, kazanmak için oynayacaksınız. Ama netice ne olursa olsun siz benim gönlümde hep kazandınız, hep şampiyonsunuz ve hep öyle kalacaksınız. Allah yardımcınız olsun !

güzel olmuş tanıdık geldi :D

Bu maça çok inanıyorum.Gerek kadro,gerek oyun olarak Oly´e karşı ağır basıyoruz.Son çeyreğin tamamını Gordon ve Lakovic 2´lisi ile oynamalıyız.Gordon ve Lako bu maçta biraz ek süreler alacaktır.Allah yardımcınız olsun çocuklar.

Maç sonunda kazandığımızı göreyim yeter gerisi artık teferruat olacak. O atmış bu atmış, bu iyiymiş o kötüymüş fark etmeyecek. Futbolda var olan tabir; 1-0 olsun bizim olsun. :D

of be abi,muthıs bi gun olacak,acayip heyecan sardı beni ya,umarım hersey istedigimiz gibi olur,aksi takdirde ortaya konan emege yazık olur...

Üst Alt