THY Euroleague Top 16 Kuraları 28 Aralık’ta | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY Euroleague Top 16 Kuraları 28 Aralık’ta

778eceuroleague-230.jpg

Galatasaray Medical Park’ın Turkish Airlines Euroleague normal sezon grup aşamasının bitimine bir hafta kala yükselmeyi garantilediği Top 16 kuraları, 28 Aralık Çarşamba günü saat 14.00′te İspanya’nın Barcelona şehrinde çekilecek.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: THY Euroleague Top 16 Kuraları 28 Aralık’ta

yenilmez armada son topa kadar devam ancak en az 1 tane transfer şart acil pota altına

1 tane pota altıona arakası dönük adam şart. birde songilianın yerine skorer bir 4 numara şart. eger sadeve pivotla kalırlarsa bir başarı beklemeyelim.

öncelik pota altı diye yazdım ama bu songaliadan gerekli verimi alamıyoruz. 2 sağlam transfer yapılırsa ilk 8 e gireriz bence

yaw birde bizimkiler neden serbest atışlarda çok kötü ?

Gereken 2 Transferi gerceklestirmek lazim.

Sonra Savunma direncimiz artar , sacma sapan hatalar yapmayiz.

Son 8'e kaliriz normalde.

Top 16 Grup Anketi

Arkadaslar Eurolig Tap 16 kuraları 28 Aralık 2011 tarihinde çekilecek . Çekilecek kurada aynı gruptan çıkan takımlar ile aynı ülke takımları birbiri ile eslesemeyecek . Ben de bu tüm ihtimalleri inceledim ve Galatasarayimizin 2 grup ihtimalinden birine kesin düşeceğini gördüm . Hangi gruba düşersek düşelim her ikisinin de zorluk derecesi çok yakın görünüyor . Siz olsanız hangi grubu tercih ederdiniz ?

Top 16 Kuramiz

Arkadaslar Eurolig Top 16 kuraları 28 Aralık 2011 tarihinde çekilecek . Çekilecek kurada aynı gruptan çıkan takımlar ile aynı ülke takımları birbiri ile eslesemeyecek . Ben de bu tüm ihtimalleri inceledim ve Galatasarayimizin 2 grup ihtimalinden birine kesin düşeceğini gördüm . Hangi gruba düşersek düşelim her ikisinin de zorluk derecesi çok yakın görünüyor . Siz olsanız hangi grubu tercih ederdiniz ?

Cevap: Top 16 Grup Anketi

Arkadaslar Eurolig Tap 16 kuraları 28 Aralık 2011 tarihinde çekilecek . Çekilecek kurada aynı gruptan çıkan takımlar ile aynı ülke takımları birbiri ile eslesemeyecek . Ben de bu tüm ihtimalleri inceledim ve Galatasarayimizin 2 grup ihtimalinden birine kesin düşeceğini gördüm . Hangi gruba düşersek düşelim her ikisinin de zorluk derecesi çok yakın görünüyor . Siz olsanız hangi grubu tercih ederdiniz ?

grup nerde

Top 16 grup anketi

Arkadaslar Eurolig Top 16 kuraları 28 Aralık 2011 tarihinde çekilecek . Çekilecek kurada aynı gruptan çıkan takımlar ile aynı ülke takımları birbiri ile eslesemeyecek . Ben de bu tüm ihtimalleri inceledim ve Galatasarayimizin 2 grup ihtimalinden birine kesin düşeceğini gördüm . Hangi gruba düşersek düşelim her ikisinin de zorluk derecesi çok yakın görünüyor . Siz olsanız hangi grubu tercih ederdiniz ?

beyler gruplar için üşenmedim hesapladım, tek ihtimal var.

Real - Panathinaikos - Cantu - Galatasaray

Barcelona - Olympiacos - Malaga - Milano

Cska - Siena - Efes - Bilbao

Fener - Maccabi - Unics Kazan - Zalgiris

hangi takımlar final four oynar diye iddaa olsa barca real cska macabi der yüklü para yatırırım

Üst Alt