# Ticha Penicheiro | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ticha Penicheiro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sezon ligde ve Avrupa'da şampiyonluğu hedefleyen ve bu yönde kadrosuna Taurasi, Torrens, Charles gibi yıldız oyuncular alan Galatasaray Kadın Basketbol Takımı transfere doymuyor.

Sarı-Kırmızılılar, Prague takımında forma giyen Portekizli oyuncu Ticha Penicheiro ile görüştüğü iddia edildi. 37 yaşındaki oyuncu zamanın en iyi 3 guardı olarak gösterilirken, Cim Bom’un antrenörü Ceyhun Yıldızoğlu’nun bu transferin gerçekleşmesini ısrarla istediği öğrenildi.

Fanatik

Cevap: # Ticha Penicheiro

Nasıl bir oyuncu?

Yarı saha basketbolu iyi biliyor,gerçi bizim ne oynadığımız belli değil ama...:) Genel istatistiği triple-double şeklinde oyunun her alanında var kısaca.Bana kalırsa Prince'in durumunu düşünürek çok yerinde bir hamle olur.Usk Prag ile Whalen'in yerine 6 haftalık bir anlaşma yapmıştı bu hafta bitti.

Yarı saha basketbolu iyi biliyor,gerçi bizim ne oynadığımız belli değil ama...:) Genel istatistiği triple-double şeklinde oyunun her alanında var kısaca.Bana kalırsa Prince'in durumunu düşünürek çok yerinde bir hamle olur.Usk Prag ile Whalen'in yerine 6 haftalık bir anlaşma yapmıştı bu hafta bitti.

Ben bayan basketbolunda bir heber olduğum için sordum.:D

Cevap için teşekkürler.:)

dünyanın en iyi guardların biri. defansı iyi yapar asistleri süperdir. takımı iyi yönlendirir gelsin 37lik bile olsa.

TichaPenicheiro Ticha Penicheiro

@AvTutkuDincer Yeah, people are asking me, but Not true! My contract ends here, in USK, tomorrow. All I know is that I'm going 2 Portugal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt