Tina Charles Galatasaray Medical Park’ta


Galatasaray Medical Park, WNBA takımlarından Connecticut Sun forması giyen Tina Charles ile kesin anlaşmaya varmıştır.Uzun forvet ve pivot pozisyonlarında görev yapabilen 1.93 metre boyundaki Charles, geçtiğimiz sezon Euroleague’de yer alan Rusya temsilcisi Nadezhda için oynuyordu.Yeni sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.Resmi site
 
Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’ta[video=youtube;tEc27X_BHo0]https://www.youtube.com/watch?v=tEc27X_BHo0[/video]Smaç basan 2. oyuncumuz oldu.Zaten dünyada 5 tane falan var smaç basabilen kadın.Bu gidişle hepsini alıcaz
 
Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’taHem üzüldüm Augustus'un gidişine. Hem sevindim pota altındaki ikiz kulelere.
 
Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’taBasketbolda şu hamleleri yapanların elinden öpüyorum. Ders niteliğinde hamleler.
 
Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’taBence Fowles yalan oldu. Tina da agirlikli olarak pivot oynuyor cünkü. oraya arti olarak bir yerli düsünülüyor.
 
Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’taFowles 2 yıl daha bizimle bu haber kesin arkadaşlar.Umarım Seimoneda gitmez 3 amerikalımız olur kimi zaman Tina kimi zaman Seimone oynar avrupada ama bakalım.
 
Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’taFowles ile 2 yıllık sözleşme uzatıldı..Fowles ve Charles süper pota altımız oldu..Tina Charles, WNBA'de 2010 yılında normal sezonunda 15.5 sayı - 11.7 ribaund - 1.5 asist ortalaması ile oynadı. Bu istatistikleri ile "Yılın çaylağı" ödülüne layık görülüen 5 Aralık 1988 doğumlu olan ve 1.93 boyunda ki Amerikalı pivot Tina Charles bu sezon Avrupa'da Nadezhda takımında forma giydi. Amerikalı pivot bu yıl Euroleague Women'da 19 sayı - 12.3 ribaund - 1.3 asist ortalaması ile oynadı. Tina Charles ayrıca takımımızda forma giyen Augustus ve Fowles ile birlikte Avrupa Kadınlar Ligi All-Star etkinliklerinde "Kıta dışı oyuncular" kadrosunda forma giydi.
 
Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’ta2 kıtadışı hakkımız var.Sadece tahmin eğer Fowles kalırsa Augustus gidecek. Eğer Augustus kalırsa Fowles gidecek. Öyle bir salaklık yapacaklarını zannetmiyorum.
 
Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’taFowles kalıyor, iki yıl kalcağı kesin, Augustus gidiyor bu durumda.Bir pg iki pota altına döndük.
 
Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’tapeki dışarıdan kim şut atacak ışıl mı?fowles varken gerek var mıydı.bize gereken fowlesı yedekleyecek bir avrupalı uzun.fowlesı bile bu sene besleyemedik ne yaptıysa kendi yaptı şimdi iki oldular bunlara kim pas atacak.
 
Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’tafowles kaldıysa tina charles niye alındıki ozaman agustus gitti. eger dogru dürüst iyi bir avrupalı sutör alamazlarsa bu yaptıkları sacma..
 
Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’taBenim için Augustus ve diğerleri vardır.Augustus'un olmadığı bir takım düşünmek istemiyorum.
 
Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’tapeki dışarıdan kim şut atacak ışıl mı?fowles varken gerek var mıydı.bize gereken fowlesı yedekleyecek bir avrupalı uzun.fowlesı bile bu sene besleyemedik ne yaptıysa kendi yaptı şimdi iki oldular bunlara kim pas atacak.herhalde ben atacam renktaş:) hey allahım bu ceyhun yıldızoglunu başımıza kim getirdiyse ona bin kez sövüyorum.. luecenka yeterde artardı bile...
 
Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’taprince gelcek bence birde iyi avrupalı sutör lazım ozaman. öyle olması lazım. yoksa bu ceyhuna sövücem..
 
Üst Alt