Tina Charles Galatasaray Medical Park’ta | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tina Charles Galatasaray Medical Park’ta

Galatasaray Medical Park, WNBA takımlarından Connecticut Sun forması giyen Tina Charles ile kesin anlaşmaya varmıştır.

Uzun forvet ve pivot pozisyonlarında görev yapabilen 1.93 metre boyundaki Charles, geçtiğimiz sezon Euroleague’de yer alan Rusya temsilcisi Nadezhda için oynuyordu.

Yeni sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.

Resmi site

Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’ta

[video=youtube;tEc27X_BHo0]https://www.youtube.com/watch?v=tEc27X_BHo0[/video]

Smaç basan 2. oyuncumuz oldu.Zaten dünyada 5 tane falan var smaç basabilen kadın.Bu gidişle hepsini alıcaz

Hem üzüldüm Augustus'un gidişine. Hem sevindim pota altındaki ikiz kulelere.

Basketbolda şu hamleleri yapanların elinden öpüyorum. Ders niteliğinde hamleler.

Bence Fowles yalan oldu. Tina da agirlikli olarak pivot oynuyor cünkü. oraya arti olarak bir yerli düsünülüyor.

Fowles 2 yıl daha bizimle bu haber kesin arkadaşlar.Umarım Seimoneda gitmez 3 amerikalımız olur kimi zaman Tina kimi zaman Seimone oynar avrupada ama bakalım.

Fowles ile 2 yıllık sözleşme uzatıldı..Fowles ve Charles süper pota altımız oldu..

Tina Charles, WNBA'de 2010 yılında normal sezonunda 15.5 sayı - 11.7 ribaund - 1.5 asist ortalaması ile oynadı. Bu istatistikleri ile "Yılın çaylağı" ödülüne layık görülüen 5 Aralık 1988 doğumlu olan ve 1.93 boyunda ki Amerikalı pivot Tina Charles bu sezon Avrupa'da Nadezhda takımında forma giydi. Amerikalı pivot bu yıl Euroleague Women'da 19 sayı - 12.3 ribaund - 1.3 asist ortalaması ile oynadı. Tina Charles ayrıca takımımızda forma giyen Augustus ve Fowles ile birlikte Avrupa Kadınlar Ligi All-Star etkinliklerinde "Kıta dışı oyuncular" kadrosunda forma giydi.

2 kıtadışı hakkımız var.Sadece tahmin eğer Fowles kalırsa Augustus gidecek. Eğer Augustus kalırsa Fowles gidecek. Öyle bir salaklık yapacaklarını zannetmiyorum.

Fowles kalıyor, iki yıl kalcağı kesin, Augustus gidiyor bu durumda.Bir pg iki pota altına döndük.

peki dışarıdan kim şut atacak ışıl mı?fowles varken gerek var mıydı.bize gereken fowlesı yedekleyecek bir avrupalı uzun.fowlesı bile bu sene besleyemedik ne yaptıysa kendi yaptı şimdi iki oldular bunlara kim pas atacak.

fowles kaldıysa tina charles niye alındıki ozaman agustus gitti. eger dogru dürüst iyi bir avrupalı sutör alamazlarsa bu yaptıkları sacma..

Benim için Augustus ve diğerleri vardır.Augustus'un olmadığı bir takım düşünmek istemiyorum.

peki dışarıdan kim şut atacak ışıl mı?fowles varken gerek var mıydı.bize gereken fowlesı yedekleyecek bir avrupalı uzun.fowlesı bile bu sene besleyemedik ne yaptıysa kendi yaptı şimdi iki oldular bunlara kim pas atacak.

herhalde ben atacam renktaş:) hey allahım bu ceyhun yıldızoglunu başımıza kim getirdiyse ona bin kez sövüyorum.. luecenka yeterde artardı bile...

prince gelcek bence birde iyi avrupalı sutör lazım ozaman. öyle olması lazım. yoksa bu ceyhuna sövücem..

Üst Alt