tinnitus | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Silah atışı yaptığımda kulaklık takmamıştım 2 gün kafamın içinde düğün vardı, geçmiş olsun renktaş.

Çene kırığı sebebiyle kronik TMJ sıkıntısı vardı bir dönem yaklaşık 4 ay kadar ben de çektim sonra TMJ sıkıntısını düzeltince (tam değil) kendiliğinden geçti. Dövüş sporları sebebiyle sık sık darbe yiyenlerde sık görülüyormuş zaten genelde doktor öyle söylemişti. Neyseki kalıcı olmadı bendeki.

Tabi tek sebebi bu değil, pek çok sebebi olabilir bundandır diye yazmadım. Çene ekleminizde bir problem varsa diş doktoruna görünün, belki bağlantılıdır.

bende de var bundan
4-5 senedir kulagimda hafif bir cinlama var
uyurken duyarim hep
ilk zamanlar sikinti olmustu artik duymuyorum bile konsantre olmazsam

Kaç doktora gittiysem alış boşver dedi geçti hepsi. Alıştım artık 2-3 senedir sadece yatarken duyuyorum. Bazen şiddetleniyor 1-2 saatliğine çekilecek durum değil vallahi. Allah şifa versin herkese.

Bir senedir bende de var maalesef.
Ilk baslarda kafayi yiyordum ama sonradan alisiyor insan.

Alismaktan baska çare de maalesef yok.

Eğer travma özellikle gürültüye bağlı işitme kaybı gibi öykü yoksa kafa tabanında köşe tümörü dediğimiz bir rahatsızlık sebebi olabilir

Bkz.Vestibüler Schwannom

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
İşitme kaybı yok. Mr çektirdim sıkıntı yok.

Kullandığım modiodal hapindan sonra ortaya çıktı.
Şimdi de Ritalin kullaniyorum acaba bunlar mı yaptı bilmiyorum. Doktorlara göre yapmaz diyorlar ama bilmiyorum.

Çok kötü bir rahatsizlik

Çene kırığı sebebiyle kronik TMJ sıkıntısı vardı bir dönem yaklaşık 4 ay kadar ben de çektim sonra TMJ sıkıntısını düzeltince (tam değil) kendiliğinden geçti. Dövüş sporları sebebiyle sık sık darbe yiyenlerde sık görülüyormuş zaten genelde doktor öyle söylemişti. Neyseki kalıcı olmadı bendeki.

Tabi tek sebebi bu değil, pek çok sebebi olabilir bundandır diye yazmadım. Çene ekleminizde bir problem varsa diş doktoruna görünün, belki bağlantılıdır.
Çene sıkıntılı hocam.
Gittim çene cerrahisine haftaya ağızlık vereceklermis 3 ay onu kullanman lazım dediler.

İnşallah cenedendir de geçer.

Bu konuyu nerde acsam en az bir kişi de var bu tinnitus

Kimse benim kadar dert etmiyor sanırım.
Ya da alışıyor.

Üst Alt