TKBL 11/12 H:17 | Galatasaray MP 65-81 Fenerbahçe | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 H:17 | Galatasaray MP 65-81 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

17.Hafta

Galatasaray Medical Park - Fenerbahçe

8 Şubat Çarşamba

20:00

GS TV

Abdi İpekçi Spor Salonu

Cevap: TKBL H:17 | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 8 Şubat | 20:00 | GS TV

mersin deplasmanda feneri 84-76 yendi ve bu sonucla biz önümüzdeki macı 15 sayı ile kazanma zorunlulugumuzda ortadan kalktı.1 sayı farkla bile fbyi yensek lideriz.yenilgilerimiz eşitlendi cünkü. fb-mersin macının sonunu izledim aldıgım keyfi anlatamam yasanır arkadaslar :D Nevriyenin birselin yüz ifadeleri aha liderlik gidiyor der gibiydiler. :asd:

Salon bir sekil dolar da ilgisizlik üzücü sebepleri ortada,çözüm bekliyoruz.Normalde 15 sayilik bir fark gerekiyordu ama gerek kalmadi,yenersek lideriz.

şu mersinde larkins denen oyuncu yenimi geldi. tek elle topu arkasında tutuyor kadın. bu arada tugba palazoglu s0w yaptı 21 sayı attı. bizimkiler şu mersin macını izlesin nasıl defans yapılır ögrensinler. angel yamuldu o defansı görünve.

Gevşemeye gerek yok, deplasmanlarda habire teknik faul çalınıp duruyor takımımıza. Ne olur ne olmaz 15 fark lazım gibi oynayalım.

Ama artık biraz ilgilensinler şu takımla, koç gidecekse gitsin, takım organizasyonlarını düzeltsinler. Bir deplasmana gidip gelmek deveye hendek atlatmak gibi oluyor.

Mersin iyi döşedi fb'ye. :asd: Herkes maça bilet alsın lütfen. Full çekmeli İpekçi.

Bizimkiler için sezonun en önemli maçı ne yapıp ne edip alalım. :yenieek:

Gevşemeye gerek yok, deplasmanlarda habire teknik faul çalınıp duruyor takımımıza. Ne olur ne olmaz 15 fark lazım gibi oynayalım.

Ama artık biraz ilgilensinler şu takımla, koç gidecekse gitsin, takım organizasyonlarını düzeltsinler. Bir deplasmana gidip gelmek deveye hendek atlatmak gibi oluyor.

hersey acık eger fb ye yenilirsek artık kimse ceyhun hocayı takımda tutumaz.inş kazanırız ama kazanınca da şöyle bir proplem oluyor ceyhun hoca kredi kazanmıs olucak ancak adamın gitmesi gerekiyor.

hersey acık eger fb ye yenilirsek artık kimse ceyhun hocayı takımda tutumaz.inş kazanırız ama kazanınca da şöyle bir proplem oluyor ceyhun hoca kredi kazanmıs olucak ancak adamın gitmesi gerekiyor.

Ortada kangren varsa önce eli, ayağı kesmek hayatını kurtarır, geçici bir pansumanla kangreni yavaşlatamazsın.

Bu maç ne olursa olsun koç gitmesi gerekiyorsa gitmeli. Bu maçın telafisi sonradan mümkün, ama sezon sonunda giden şampiyonluk ve kupaların telafisi ne yazıkki mümkün değil.

Ha koç sorunu, takım sorunu, falan filan olabilir. Ama daha önce de yazdım, bu 2 takımın uzun eşşek maçı olsa dahi gidip her koşulda destek vermek düşer taraftara.

Salonu mutlaka full doldurmalıyız.Bu maçı rahat alırız taraftar desteği ile.

Ortada kangren varsa önce eli, ayağı kesmek hayatını kurtarır, geçici bir pansumanla kangreni yavaşlatamazsın.

Bu maç ne olursa olsun koç gitmesi gerekiyorsa gitmeli. Bu maçın telafisi sonradan mümkün, ama sezon sonunda giden şampiyonluk ve kupaların telafisi ne yazıkki mümkün değil.

Ha koç sorunu, takım sorunu, falan filan olabilir. Ama daha önce de yazdım, bu 2 takımın uzun eşşek maçı olsa dahi gidip her koşulda destek vermek düşer taraftara.

destek konusunda proplem yok daha ilk gün 5 bilet aldım.ama kazanırsak dahi mutlaka yönetim tesekkür edip ceyhun hocayı yollamalı.Ancak hepimiz biliyoruz ki fb macları antrenörlere kazandıkları takdirde müthiş bir kredi saglamıs oluyor.Yönetim fb macı diye bakmamalı gelecegimizi kurtarmalı.

destek konusunda proplem yok daha ilk gün 5 bilet aldım.ama kazanırsak dahi mutlaka yönetim tesekkür edip ceyhun hocayı yollamalı.Ancak hepimiz biliyoruz ki fb macları antrenörlere kazandıkları takdirde müthiş bir kredi saglamıs oluyor.Yönetim fb macı diye bakmamalı gelecegimizi kurtarmalı.

Ben de bu yüzden diyorum, fb maçı kazanılırsa kredi falan vermek yanlışlıktır. Kesilecekse kesilsin bir parça eğer hatalıysa, sonradan telafisi olmaz.

Taraftarın etkisinin büyük rol oynacağı bir maç. O desteği iyi sağladığımız müddetçe aslanlar alacaktır bu maçı. Güvenimiz tam.

Şu alttaki insanımsı da gelecek. :)

cappy.jpg

mersinin yaptıgına alan savunması deniyor. dışarıyıda kapatıyorlar. bizimkiler alan savunmasında 3 lükleri antreman havasında attırıyor.ışıl şu mactada leş oynarsa iyice gözümde bitecek. o birseli inşallah gene coşturmaz. maca gelicem delirtmezsin inşallah beni.

Şu alttaki insanımsı da gelecek. :)

cappy.jpg

oynayacak mı acaba.biliyosunuz sonucta 4 yabancı hakkı var.penny-angel-matovic olacaktır.babkinayı almaz zaten.Ama tamane mi cappy mi? bu onlar için zor bir tercih cünkü tamane oynamazsa nevriye-matovic ve nevlin 3 lüsü tina-fowles ikilisine karsı pek sansı yok.faul proplemi yasayabilirler.Üstelik kaybettikleri cumbaba kupasında sadece 3 uzunla(o macta tamaneyi degilde babkinayı tercih etmişti) oynamıs macı kaybedenci sırf bu tercihlerinden dolayı cok elestirmişlerdi antrenörlerini. Eger tamane degilde cappy yi tercih ederlerse macı kazanma konusunda umudum artar.Cünkü pota altı rotasyonları daralmıs olucak üstelik matovic ve nevriye yavas uzunlar.cappy i de priince veya diana ile bir miktar durdururuz zaten.Acıkcası onların yerinde olsam pota altını saglama almak için tamane-matovic-angel-penny yabancı 4 lüsünü tercih ederdim.Bizimkisi belli zaten.

Volkan Üstüyıldız @volkan3

galatasaraylılara potada çifte müjde. 1-Fener yenildi,2-Transferde müthiş bir bomba patlattı yönetim...Ligde bütün dengeler alt üst olabilir.

Üst Alt