TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 12 Nisan | 20.

kayseri kaski asha jonesi almış vay be. bu sene euroligin mvpsi. rivasta baya iyi oynamıştı.

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 12 Nisan | 20.

Kazanmak için Ceyhun'u da yenmemiz gerekiyor ve hakemleri. Maça iyi başalayacağız ama sonunu getirir miyiz orası muamma. Yalnız şu maç serinin en önemli maçıdır, maçı kazanan biz olursak süpürürüz ama şikeciler kazanırsa moral olarak geride kalırız ve kupayı hediye ederiz.

Kazanacagimizi düsünmüyorum. Ne yalan söyleyeyim. Cildirmaktansa Efes Besiktas macini izlerim

Kalitemiz ortada maçı kazanacağız

kazancagımız hissine kapıldım. cappie taurasiyle boy ölcüşemez. 2 mac iyi oynadı diye havaya girdiler. taurasi yamultur o cappiyi.

Seriye 1-0 önde başlayacak bu ezikler?

Bu maçta ne Dee ne Tina ne de Prince... Fenerbahçe'yi Big Syl yenecek. Ben buna inanıyorum.

Geçen twitterde birşey görmüştüm.

Kaleyi tutturamayan Sabri ile potayı tutturamayan Işıl evlense kaç sene sonra çocuk yapabilirler acaba diye :)

Üst Alt