TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

3d146tkbl-300x150.png

3e9d4fenerbahce.png
v.png
7181fgalatasaray.png

d2c82KADIKOY-CAFERAGA-SPOR-SALONU-TEBRIK-KARTI__2567968_0.jpg

8ae82Gstv_00.png

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 11/12 Sezonu Play-Off Final Birinci Maç

Fenerbahçe - Galatasaray Medical Park

Caferağa Spor Salonu, İstanbul

12 Nisan

20.00

GS TV

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 12 Nisan | 20.

Tepki ‘saat’ değiştirtti!

10 Nisan 2012

TKBL’de Fenerbahçe ile Galatasaray Medical Park arasında oynanacak final serisi öncesinde saat krizi yaşandı.

İlk iki maçın ardından rövanşları hafta içinde oynayacak olan Sarı – Kırmızılıların maçları 19.30 olarak belirlenmişti. Ancak Fenerbahçe’nin ilk maçta perşembe günü Galatasaray Medical Park’ı 20.00′da ağırlayacağı için aradaki sorunun çözülmesini isteyen taraftarların tepkisi sonuç verdi. Buna göre Sarı – Kırmızılıların ev sahibi olacağı salı ve perşembe günkü karşılaşmalar 19.30′dan 20.00′a alındı.

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 12 Nisan | 20.

Haydi Kizlar, güveniyoruz sizlere..

Sıra sizde kızlar,vurguna devam eziklere.

Maça 20 saat kaldı hakemler hala belli değilmiş komediye bak :)

Bakalım hangi hakem her şey konrtol altında güvencesi verecek

ikiz kuleler oynarsa sağlam koyarız

Maçın hakemleri gece 1'de belli oldu ne enteresan.

Zafer Yılmaz,Halil Baldemir ve Ziya Özorhon

Kizlara pek güvenemiyorum acikcasi

Fowles standart oyununu oynarsa alırız.Fenerin zaafı pota altı bizde de o pozisyonda dünyanın en iyilerinden biri varken dış atış vb denemek abes olur.Fowles'ı ne kadar çok topla buluşturursak o kadar iyi.

Bende kızlara güvenemiyorum. Garip skorlar alıyorlar.

yeterki topu eline alan potaya gitmesin. paslı paslı 20 saniye dolaştıralım. pota altı oyuncularımızla fener felan kalmaz ortada. biz onlardan kadro olarak şu an daha güclüyüz. ben kazanacagız diyorum ceyhuna ragmen. birselde cift haneli sayılara ulaşmazsa iyi olur.

Basimizda Mahmuti gibi bir koc olsaydi

0-3 yapariz derdimde... neyse

Kolay olmayacak ama olacak !

Fowles - Taurasi Lets go girls.

Bu branşın şampiyonluk sayılarında Fenerbahçe'ye karşı 2000 yılında 11-1 öndeydik ama şu an durum 11-9 oldu. Farkın daha da kapanmaması ve şampiyonluk hegomonyalarına son vermek adına kazanalım şu seriyi..

Bu hoca olduğu sürece final serisini kazanamayız.

Özellikle yabancılarımız işi bi noktaya getirir sonra devreye koç girer,yerlilerin de desteğiyle verir seriyi

gs tv normal uyduda yokki başka hangi kanaldan izliyebiliriz bu macı.

Bu maçtan hiç kimse bişey beklemesin. Fener taraftarı gene her türlü çirkefliği yaparak oyuncularımızın moralini bozup maçı kazanacaktır. Hoca da apayrı fir facia zaten. Belki sahamızdaki maçları kazanır bişeyler yapabiliriz ama benim hiç umudum yok.

Üst Alt