TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu

basketbolu izlerim az çok anlarım da ama söz sahibiyim tekniğini şusunu busunu bilmem ona rağmen ben bile bu hocanın yaptığı hataları yapmam gerçi takımda taktik diziliş oyun planı yok açık belli ver birinin eline topu şuta kadar o ne düşünürse o anlayışı var ayrıca taurasi nasıl bu kadar iyi basketbolcu anlamıyorum kesinlikle bencil takım oyunundan bihaber ve kendi istatistiğine oynayan bi tavrı var saha içinde bu tavrı net görülüyor ... hocaya tekrar değinmeden geçmeyeyim adam rakibi soğutmayı ne yakanılan ivmeyi avantaja dönüştürmeyi biliyor ve bence oyuncularda bunun farkında ... en bsitinden üst üste faul alan oyuncusunu dinlendirmiyor ya da molaları zamanında almıyor

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu

birgün bir fener macıyla ilgili şimdi yazdıgım şeyleri yazacagımı söyleseler gülerdim.arkadaşlar,yapılması gereken tek bişey var aslında.kesinlikle ama kesinlikle olay şu,abdi ipekçideki üçüncü maca gitmemek..gidecekse de az bir grup gitmeli , onlarda yenmişiz yenilmişiz hiç farketmez macın başından sonuna ceyhuna istifa tezahuratı yapacaklar.sagır yöneticilerimizde orada olacakları için belki bu taraftar ne demek istiyor acaba diye düşünürler biraz..

ha sakın kimsede ne biçim galatasaraylısın,fener macında takımı desteklememek olurmu falan filan demesin.Allahına kadar,hepimiz kadar,kanının son damlasına dek galatasaraylıyım.ama bugunkü geldiğimiz durumda tek kurtuluş yolu bu görünüyor arkadaşlar.belki bir fener macı gidicek,belki bu yılın şampiyonu olucak fener ama emin olun gelecegimiz acısından yapılacak en güzel hareket bu..ya maca gitmeyin,ya da gitseniz bile boşverin macı,yenmişiz yenilmişiz umrunuzda olmasın.tek hedefiniz ceyhun denen adam müsveddesi olsun,bu bizim ceyhundan kurtulmamız için tarihi fırsattır arkadaşlar..

Mete arkadaşımızın söylediğine göre az kişi gittiğinde o yönde bağıranları susturuyorlarmış çok değerli! şube yöneticilerimiz. Bunun yolu söylediğinin tam aksi. 12000 kişi orayı dolduracak ve maç boyu Ceyhun istifa, yöneticiler istifa diye bağıracak. Şube yönetimine gelen herkes babasının malı zannediyor orayı, takımın gerçek sahibi taraftardır bu yönetemeyenler değil.

Bu sene ligde ve Eurolegue de iki fb maçına gittim

İkisinde pişman ettiler gittiğime

Yine dayanamaz goder miyim bilmiyorum

Ama bu koç ve bu oyuncu grubu bunu haketmiyor orası kesin

ceyhun adlı koç olarak sıfatlandırıran şahsiyet neden kovulmaz hala?

Üst Alt