TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu

3d146tkbl-300x150.png

3e9d4fenerbahce.png
v.png
7181fgalatasaray.png

d2c82KADIKOY-CAFERAGA-SPOR-SALONU-TEBRIK-KARTI__2567968_0.jpg

8ae82Gstv_00.png

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 11/12 Sezonu Play-Off Final İkinci Maç

Fenerbahçe - Galatasaray Medical Park

Caferağa Spor Salonu, İstanbul

14 Nisan

18.00

GS TV

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 14 Nisan | 18.

Bu maçtan sonra 1 maç veya 2 maç duruma göre Abdi İpekçi'de olacak. Seri 2-2 olursa son maç onların salonunda yapılacak.

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 14 Nisan | 18.

Tina-Fowles 37-38 dk civarı sahada kalsın. Diana'nın yerine çoğunlukla Prince tercih edilsin.

Fener'e futbolda atacağımız bir gol (bakın galibiyet bile demiyorum, bir gol) > bayan basketbolda + erkek/bayan voleybolda 100 fener galibiyeti

Erkek basketbolunda alacağımız bir galibiyet > bayan basketbolunda + erkek/bayan voleybolunda alacağımız 100 fener galibiyeti

Kısacası futbol+erkek basketbol. Gerisi fasafiso. Branşlar açık dursun tabi ama umrumda bile değil. Sad but true.

Tina-Fowles 37-38 dk civarı sahada kalsın. Diana'nın yerine çoğunlukla Prince tercih edilsin.

diana dün macı saldı. gidecem diyemi yapıyor. faul cizgisine bile gitmedi. ilk defa gördüm. bari şampiyonlukta payı olsun öyle gitsin. şu pondexter denen kadın oyunda parlayınca sinirlerim iyice bozuluyor. birde sen bunları kime söylüyon sercan o herif iyi oynayan oyuncuyu sahada tutmuyor. gömleginin altından harbiden fener forması cıkacak gibi hissediyorum bende.

bu maçı diana isterse alır bence ceyhun ve ışıla rağmen

seyredince sinirlerim bozuluyor..seyretmeyeyim diyorum dayanamıyorum,iki ucu bo..lu degnek..yine ışıla sempatim artıcak mac sonu,yine sırf rengi siyah diye melisacanın bizde ne işi oldugunu sorgulayacagım kendimce,yine taurasi için bu nasıl dünyanın en iyisi sorusu içim içimi kemirecek,yine birsel 5 macta attıgını bize 1 macta atıcak,yine tamane o salak görüntüsünden nasıl basketbolcu oldugunu sorgulatıcak bize,yine şaziye sayı atmadan mac bitirecek..ve ceyhun..yine harikalar yaratacak bench te..nasıl koç olunur örnekler vericek,ahhh diyecegiz mahmuti bakda ceyhuna örnek al diyecegiz.avrupanın en iyi bayan basket koçunun bizde oldugunu düşünecegiz gurur duyarak..

sonra bir bakacagız ki üstümüz acık kalmış uykuda.rüya görmüşüz..gördüğümüz rüyanın bir kısmı gercek ama özellikle son kısımlarının gercekten rüya oldugunu anlayacagız..nebileyim işte..

Cumartesi 17:00'de erkek basketbol maçı, 18:00'de kadın basketbol maçı ve 19:00 futbol takımımızın maçı. Nedense bizim maçlara denk gelir bu tür ayarlamalar.

Melisa Can ve Isil Alben oynayacaksa izlemiyorum.

Net.

cok iyi kadromuz var ama sahaya yansımıyor malesef

hiç ümidim yok bu seriden ceyhun gitmedikçe değil bayan basket maçına gitmek tv den bile izlemiyorum bayan basketten nefret ettirdin ceyhun bizi.

Kazanırsak;resmi siteden az da sitemli olarak taraftara çağrı yapılır maça gelin diye kaybedersek;sonraki sabaha transfer haberiyle gireriz işte böyle yönetilen bir şubemiz var.Kızlara başarılar.

Kazanırsak;resmi siteden az da sitemli olarak taraftara çağrı yapılır maça gelin diye kaybedersek;sonraki sabaha transfer haberiyle gireriz işte böyle yönetilen bir şubemiz var.Kızlara başarılar.

Maya Moore haklarını erken kullandılar sanki :)

Ceyhun gönderilse play offu idareten oktay hoca hazırlasa çok iyi olur

Neden bilmiyorum bu sefer olacağını hissediyorum

İlk maçta cappei nin performasına bakmayın

Kesinlikle Taurasi, Augustos, Angel, penny ayarında değil

Onların takım kurgusunda Penny inanılmaz dengeliyici unsurdu

Penny olmadan bizim gibi bireysel faktörlere bağlı kaldılar

O yüzden bu sefer seri bizim olmalı

Bu sefer çok daha iyi bir kadromuz var

İnanıyorum kızlarımıza

sonuç belli yine ilk yarıda iyi oynar önde götürürüz maç sonu hüsran

Üst Alt