TKBL 11/12 Play-Off Final 3.Maç | Galatasaray MP 92-86 Fenerbahçe | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 3.Maç | Galatasaray MP 92-86 Fenerbahçe | Maç Sonucu

3d146tkbl-300x150.png

7181fgalatasaray.png
v.png
3e9d4fenerbahce.png

d9db6abdi_ipekci_%20spor_salonu.jpg

8ae82Gstv_00.png

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 11/12 Sezonu Play-Off Final Üçüncü Maç

Galatasaray Medical Park - Fenerbahçe

Abdi İpekçi Spor Salonu, İstanbul

17 Nisan

20.00

GS TV

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 3.Maç | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 17 Nisan | 20.

Allah rızası için maça gidenler şu Işıl'a tezahürat filan yapmasın.

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 3.Maç | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 17 Nisan | 20.

su icerdeki 2 maci alirsak son macta hersey olabilir ama 1 sart ile teknik direktorsuz cikalim

Umudum yok. İnşallah yanıltır beni takım.

Acabam bile yok şampiyon olamayacağımız malesef kesin.

Bugün elinden geleni yapti bence. Her mac böyle oynasin isterse amigolugun kralini yapsin.

Su performansini sezonda 10-15 maca cikarsin ona canim feda.

Murat bu sezon 7 maç yaptık karşı tarafla

Sadece bir maçın tek çeyreğinde oynadı

Sırf o yüzden kalacaksa , kupa alan Ceyhun Hoca da gitmesin o zaman

Aynı tas aynı hamam devam edelim

Avrupanın en pahalı takımını kuralim

Koçumuz Ceyhun, guardımız Işıl olsun

Yine türkiye kupasını alalım, onlar şampiyon olsun

Sıkılmadık mı?

kimse gitmesin maca,

1-fener macindan fener macina giden taraftar istemiyoruz.

2-full destek verilecek, kaza ile maci alirsak , Ceyhun-Isil fln. bunlar kalacak

3- yenilirsek , %100 degisime gidecegiz.

Fener agir favori. yine yenerler ve sampiyon olurlar.

bizede tebrik etmek düser, bir onlarin takimina bakin birde bizimkine..

Murat bu sezon 7 maç yaptık karşı tarafla

Sadece bir maçın tek çeyreğinde oynadı

Sırf o yüzden kalacaksa , kupa alan Ceyhun Hoca da gitmesin o zaman

Aynı tas aynı hamam devam edelim

Avrupanın en pahalı takımını kuralim

Koçumuz Ceyhun, guardımız Işıl olsun

Yine türkiye kupasını alalım, onlar şampiyon olsun

Sıkılmadık mı?

Hayır onu demiyorum,

Forumun geneli -bende dahil- eleştirilerini Koç ve Işıl'a yoğunlaştırıyor, bu seferde Işıl oynadı ve yine kazanamadık. Sorunların en büyüğü koç...

Işıl şu oyununu 10 maç civarına çıkarsın, yeter.

nekadar imkanı olan galatasaraylı varsa bu maca gitmeli. erkek macındaki gibi 12bin seyirci toplanmalıyız artık bu mac cok cok önemli hatanın telafi edilemiyecegi mac.

Şu seri bitse bir an önce, her gördüğümde sinir katsayım yükseliyor.

bir sezonda 7 kere karsılaş 5 inde yenil yazık yaa

Ne kadar kırılsak üzülsekte salonda olacağımız maç,sadece kızlar için ama.

Sonuçtan bağımsız güzel maç olacağını düşünüyorum,biz bize olacağız en azından.

Ne kadar kırılsak üzülsekte salonda olacağımız maç,sadece kızlar için ama.

Sonuçtan bağımsız güzel maç olacağını düşünüyorum,biz bize olacağız en azından.

Mete iyi katlanıyorsun valla, helal olsun. Gitmişken benim için de Ceyhun hakkında özlü sözler söyle :)

Mete iyi katlanıyorsun valla, helal olsun. Gitmişken benim için de Ceyhun hakkında özlü sözler söyle :)

Bireysel tepki oluyor da gördüğüm kadarıyla hoca pek önemsemiyor.Tüm tribün olaya girse güzel olur da bakacağız bu sefer ne yapılacak...

Tabi iş sırf hoca ile kalmamalı,şubede orada olmaması gereken çok adam var.

bu maçın maglubiyeti bizim için hayırlı olacaktır.ceyhundan kurtulmak için bundan güzel fırsat olamaz.arkadaşalr macın başından sonuna dek ceyhunu istifaya davet edelim,hemde bireysel değil toplu bir şekilde.bu macta kurtulamazsak birdaha ömür boyu bela olur bu adam başımıza.belki fenere yenilecegiz ama ceyhun bu mac gönderilmeli,en büyük görevde bize düşer..!

Oktay hoca'ya 3 maç ceza veren çok şerefli federasyon, Nevriye'ye kaç maç verdiniz angutlar?

YARIŞMA | Cihan Uran, Emir Kılıç, Dorukhan Özsoy, Barış Argunşah, Mertcan Karpınar Galatasaray Medical Park-Fenerbahçe maçına bilet kazandı!

Bu ikisi bizim forumdakiler mi :D Soru da kolaymış. Takımımızda forma giyen 13 numaralı oyuncu :D

Üst Alt