TKBL 11/12 Play-Off Final 4.Maç | Galatasaray MP 86-96 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 4.Maç | Galatasaray MP 86-96 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 4.Maç | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 19 Nisan | 20.

Seri 2-2 olursa tüm moral motivasyon bize geçer geriden gelme avantajını kullanabiliriz. Tabiki Ceyhun hoca saçmalayabilir lakin biz onu da yenmek için oynamalıyız, haydi kızlar bu maçı kazanın, başarılar.

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 4.Maç | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 19 Nisan | 20.

7 kişiyle oynayacakları için yine faul problemine girerler. Özellikle Angel ve Cappie ilk yarı bitmeden 3lerlerse çok iyi olur. Ayriyetten Matovic'i maç içinde kim savunursa şut imkanı vermemesi lazım zaten içeriye zorlayamıyor sadece orta mesafe şutu var onu da attırmamak lazım.

7 kişiyle oynayacakları için yine faul problemine girerler. Özellikle Angel ve Cappie ilk yarı bitmeden 3lerlerse çok iyi olur. Ayriyetten Matovic'i maç içinde kim savunursa şut imkanı vermemesi lazım zaten içeriye zorlayamıyor sadece orta mesafe şutu var onu da attırmamak lazım.

bizde 7 kişiyle oynamıyormuyuz. matovic gene şut şansı cok rahat bulur. başındaki adamın önlem almak gibi bir derdi yok. adam ben yedigimden fazlasını atarak kazanırım diye görüş bildiriyor. savunma yapmak gibi bir niyet yok yani.

yine 3.macta oldugu gibi hucum etmeliyiz, ribaundlari birakmak yok !

onlari faul problemine sokmaliyiz. her iki takimin kadrosuda dar olsa bizim onlara üstünlük saglamamiz lazim.

bizde 7 kişiyle oynamıyormuyuz. matovic gene şut şansı cok rahat bulur. başındaki adamın önlem almak gibi bir derdi yok. adam ben yedigimden fazlasını atarak kazanırım diye görüş bildiriyor. savunma yapmak gibi bir niyet yok yani.

Bizim de 8miş aslında :D Prince, Melisa, Bahar geliyor benchten. Onlarda Tamane ve Esmeral.

Oynarsa Ayşe de iyi katkı verir aslında.

bu maçıda alalım ezikler final maçlarında mıçıyor.

GSTV açıkladı şimdi Bahar'ın oynaması zor gözüküyor. Evimizde maçı kaybetmeyelim de. Deplasmanda umudumuz olsun

işimiz epey zor.birkere kesinlikle faul problemine girmemek gerekiyor.özellikle tina ve fowless.ayrıca karpuzcu matoviçin atışlarına dikkat diyecegim ama boşa.niye derseniz kızın öyle bir atış şekli var ki inanın altyapıda oynarken bizden biri böyle atıyor diye hoca kovmuştu takımdan.dünyanın en zor atış biçimidir topu iki eliyle tutarak taa başının arkasından potaya atmak.isabet oranınız cok cok düşer.cok ilginç ki bu kızın bu atış biçimine hocaları nasıl izin vermiş altyapıda oynarken.ayrıca bugun kilit nokta melisa can.bizim ceyhanda sayı kralı olmuştu bu kız adı mitchell campbell iken.demek ki devşirmek yaramadı,o da türk olunca devlet memuru oluverdi :)

kısacası her macta dedim yine diyorum,ceyhunu iyi tutarsak kazanırız..!

Matovic ray allen gibi nerde boş kalsa atıyor abi kadındaki şütorlük kimsede yok uzunlar arasında...

Bu mac'i alip, Caferaga da sampiyon olacagiz! Inaniyorum!

Matovic ray allen gibi nerde boş kalsa atıyor abi kadındaki şütorlük kimsede yok uzunlar arasında...

Bu Matovic kaşarı normal sezon maçının bitişinde bizim tribünlere hareket çekerek, pis pis sırıtarak, içeri kaçmıştı. Birisi şunun bacağını kırsa ne güzel olur.

seri başlamadan önce 3-1 kaybederiz diyordum bakalım ne olacak umarım yanılırım

fantazi şutlar denemezsek oyunu pota altında tutarsak fowles in büyük katkısıyla maçı kazanırız

galatasaray.com'da yayın 2 dakıkada bir kapanıyor

Üst Alt