TKBL 14/15 Final 1.Maç | Galatasaray Odeabank 70-48 AGÜ | M.S | 2 Mayıs | A Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 14/15 Final 1.Maç | Galatasaray Odeabank 70-48 AGÜ | M.S | 2 Mayıs | A Spor

qY3RyD.png

galatasaray.png
c80ecv.png
logo.png

TKBL 2014/15 Sezonu Final Serisi 1. Maç
Galatasaray Odeabank - Abdullah Gül Üniversitesi
Abdi İpekçi SS, İstanbul
2 Mayıs
15:00
GS TV

Son düzenleme:
1 Euroleague, 1 Eurocup, 12 TKBL, 11 Türkiye Kupası, 8 Cumhurbaşkanlığı Kupası şampiyonu takımımıza 13. TKBL şampiyonluğu için desteğe!

Bu sene takım sporlarında henüz kupamız yok. İlk kupamızı Bayan baskette alıp ardından Futbolda çifte kupa ve %1 şansımız olsa bile Erkeklerde Şampiyonluk sanırım olağan üstü bir olay olur.

AGÜ zor ama Wright gibi kritik isimleri yok. Bizde Çeyrek final ile Yarı Finalde oynamayan Kelsey Bone geri döndü. Saha avantajını da düşünürsek mutlaka kazanmamız gereken bir kupa.

Bone mümkünse oynamasın dedikte Agü'de Sanders hariç kalın uzun yok tam Agü'lük tabii dana gibi şişmediyse,Casas'ın da performansı çok arttı top kapması-savunması çok iyi,hocanın tercihini merak ediyorum

Pota altında her türlü üstünlük sağlarız. Onlarda pota altında sadece Sanders var. Whalen'i durdurmak için iyi savunma yapmak gerekiyor ve bunun için de ben olsam Casas'ı alırdım.

Üst Alt