TKBL H:12 | Ceyhan Bld 98-95 Galatasaray MP | 4 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL H:12 | Ceyhan Bld 98-95 Galatasaray MP | 4 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: TKBL H:12 | Ceyhan Bld 98-95 Galatasaray MP | 4 Ocak | Maç Sonucu

bu 98 sayı nasıl oldu takım savunma yapmıyor hoca sayesinde rahat 3 lük yiyoruz hocayı tez def etsinler biz görüyoz hakan üstünberk görmüyomu

bu 98 sayı nasıl oldu takım savunma yapmıyor hoca sayesinde rahat 3 lük yiyoruz hocayı tez def etsinler biz görüyoz hakan üstünberk görmüyomu

önümüzdeki maca bende gidecem. sırf bu adamı istifaya davet etmek icin. ama bütün taraftar bagırmalı. 1 senemiz daha heba olmamalı bu adam yüzünden.

1-) Mihriban Oğuz göreve

2-) Koça bay bay

3-) Özeliklede yabancı bir koç alınmalı yerli hocalar duygusal ve yerli oyuncularımız yıllar geçtikçe illerleyeceklerine geriliyorlar

4-) Rotasyon daraltılmalı, Bayan takımlarında en fazla bir maçta 8-9 kişilik bir rotasyon olmalı, takımda max 10+2 genc oyuncudan kurulmalı

5-) Allah aşkına bir set oynatacak koç olmalı ve tabikide kesinlikle oynatan bir guardımız olmalı Işıl hucumda hiç olmasada olur, yaptığı en iyi iş 24 saniye süresini boşa harcamak

6-) Avrupa'nın en iyi guardlarından biri olan Prince bu takımda nasıl yabancı rotasyonuna takılır biri bana bunu anlatsın elinde zaten guard yok topu her pozisyonda Taurasıye ver hucumda setı kursun nasıl mantıktır bu ? Tina - Fowles ikilisini transfer etmenin mantığı nedir ? 4 numaradan 1 numaradan katkı alamıyorsun 2 tane sg Taurası ve Prınce ve 2-3 oynayabılen Torrens bunun yanında 5 numaraya dunyanın en ıyı 2 Pivotunu numarasını alıyorsun tamam anladık 2-5 numaralar onemlıde dıger pozısyonlarda oyuncunmu varda 2 ser tane alıyorsun ? Al bitane guard yada Prince bu takımın guardı de takımdan kesme, Yolla ıkı pıvottan bırını al bitane saglam bir 4 numara para olmasa tamam Fowles'a verdıgını Dupree, Lytlle'ada versen kosarak gelirler hem Lytlle'ın ispanyol vatandaslıgıda var nasıl bır stratejıdır bu ben bunu anlamıyorum, Plansız programsız iş yapılıyor, senelerdir sokağa atılan paralar bunlar.

Olur böyle kazalar.. Önümüze bakmamız lazım..

gereksiz puan kaybı son 2 dk 10 sayıdan verılmez abı mac

bende yavaş yavaş 2 uzundan vazgecmeye başladım. bunlar dogru dürüst 5 dakka beraber oynamadıktan sonra 2 sinin kadroya alınması sacma. bu hocanın yatacak yeri yok.

bende yavaş yavaş 2 uzundan vazgecmeye başladım. bunlar dogru dürüst 5 dakka beraber oynamadıktan sonra 2 sinin kadroya alınması sacma. bu hocanın yatacak yeri yok.

katılmıyorum.neden dersen ligdeki tek rakibin fenerin nevlin ve neyriye gibi iki kaliteli yerli uzunu var ayrıyetten iki de bence üst düzey olmayan avrupalı uzunu var.bu sebeple sadece tina,bahar ve melisa ile olmaz bu iş.tinanın yanına fowles veya sophia young gibi kaliteli bir uzun gerekiyordu.fowles,tina,bahar ve melisa 4 lüsü ile fenere karsı üstünlügümüz ortada pota altında.Sorun şu ki bunları kullanacak onlar için oyun cizecek bir hocanın olmamasıdır.tavsiyem spartak'ın kocu chatman'dır.Süper olur o gelirse.Bir de şu gercek var ki ülkemizdeki erkek-bayan basketbolda antrenörler yabancı kocların cok gerisinde.Oktay hoca haric :D Fenerliler spahiadan efesliler ufuk sarıcadan bjkliler ise düzenli bir plan yapılmadıgından ergin atamandan memnun degil.Milli takımımızın antrenörü orhun ene yeterli degil bence.Tüm bu sebeplerden ötürü artık kadın basketbolunda yabancı bir antrenöre ihtiyacımız var.

Melisa Can ne halta yarar anlamak mümkün değil..

katılmıyorum.neden dersen ligdeki tek rakibin fenerin nevlin ve neyriye gibi iki kaliteli yerli uzunu var ayrıyetten iki de bence üst düzey olmayan avrupalı uzunu var.bu sebeple sadece tina,bahar ve melisa ile olmaz bu iş.tinanın yanına fowles veya sophia young gibi kaliteli bir uzun gerekiyordu.fowles,tina,bahar ve melisa 4 lüsü ile fenere karsı üstünlügümüz ortada pota altında.Sorun şu ki bunları kullanacak onlar için oyun cizecek bir hocanın olmamasıdır.tavsiyem spartak'ın kocu chatman'dır.Süper olur o gelirse.Bir de şu gercek var ki ülkemizdeki erkek-bayan basketbolda antrenörler yabancı kocların cok gerisinde.Oktay hoca haric :D Fenerliler spahiadan efesliler ufuk sarıcadan bjkliler ise düzenli bir plan yapılmadıgından ergin atamandan memnun degil.Milli takımımızın antrenörü orhun ene yeterli degil bence.Tüm bu sebeplerden ötürü artık kadın basketbolunda yabancı bir antrenöre ihtiyacımız var.

ergin ataman gene iyi antrenör. beşiktaşlılar o adamdan şikayet ci olmaması lazım. adam ekmegini taştan cıkartıyor. bizim takıma gelince bu hoca benim aklımı bulandırdı. sezon sonu herşey bittikten sonra gidecekse bir anlamı yok. birde ben özge yavaşı istiyorum. sariyeyi göndersinler takımdan. şaziye yerinede ayşe cora oynamalı.

Ben de o twittleri okudum şaşırmadım,yılbaşı gecesi Taurasi ile Torrens'in gece çıkışı saat 4 burada oyuncularada kızamazsın.Takım menajeri Özge Alev hanım sağa sola twitt atmaktan,kaybedilen maçlardan sonra bile oyuncularla dışarıda gezmekten kaçınmayan bir insan gerçekten bazı şeyler artık normal geliyor.

Ben EL şampiyonluğunu çok önemsiyorum,kendi sahamızda şampiyonluğu alamazsak hesabını kimse veremez,ne gerekiyorsa yapılmalı transferse transfer,hocaysa hoca gerçekten sabır kalmadı.

ne kadar doğru bilemem ama dee aralık ayında takımdan ayrılma kararı almış ama yönetimden birileri ikna etmiş...

Vallahi doğrudur abla şaşırmam,ilk geldiği havası yok.

Buraya yazdım Taurassi bildiğimiz taurassi değil diye

Bir renktaş, ona laf ettiğimi sanmış

diyorum Allahı var şu an takımı sırtlayan götüren o

Benim demek istediğim, saha içi izleyen ve onun normal halini bilen herkes kolaylıkla anlar ki bir sorunu var

Hiç bir bilgim olmadan 2 gün önce yazdım bunu

bugün aralık ayında takımdan ayrılmak istediğini yeni öğrendim

bir sorunun olduğunu anlamak zor değil di zaten

eğer Taurassinin derdi nedir bulunup çözülse

Şu hali ile bu takımı sırtlayan Dee, tek başına euroleague i alır

Onda var bu potansiyel

türk oyuncularimizin sayesinde giden bir mac daha. kimse koc demesin.

Üst Alt