TKBL H:16 | Botaş 43-81 Galatasaray M.P. | 7 Şubat | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL H:16 | Botaş 43-81 Galatasaray M.P. | 7 Şubat | Maç Sonucu

1018_70.gif
1008_70.gif

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 16.Hafta

Menderes Spor Salonu,Adana

Botaş - Galatasaray Medical Park

7 Şubat

18.00

Cevap: TKBL H:16 | Botaş - Galatasaray M.P. | 7 Şubat | 18.00

1 subat fb 4 subat fb 7 subat botas 4subat kazanirsak 9 subat gene fb lig maci ertelenmesi lazimdi...

Bu maçı kaybedersek ligde biter. Takım kaza yapmaya çok müsait şu anda. Şanslar eşit, kazanırız umarım.

bu ısıl alben sakatlıktan sonra amatör lig oyuncusu gibi oynuyor. ısılla tugba nezman 2 si bi arada oynadıysa fark acıldı. bu nasıl oyundur ben anlamadım. samsun bakstteki guard kızı almak lazım hem 3lükte atıyo 2likte. senenin takımını kurun bar. tamikayla fowlesi takımda tutun. agustus gitsede olur. hammonı alsınlar 2 guard olarak. bi 4 numara daha alınır bide pota altı oyuncusu petronnte gönderilir.

İlk maçta çok zorlanmıştık. Hatta ilk yarıda fark yemiştik ancak 2.yarıda Augustus'un muhteşem performansıyla kazanmıştık. Üstelik o maçta Currie de vardı.

Çok zor maç olacak, kaybetme şansımız çok yüksek. Augustus ve Hodges'ın iyi oyunlarına ihtiyacımız var.

İlk maçta çok zorlanmıştık. Hatta ilk yarıda fark yemiştik ancak 2.yarıda Augustus'un muhteşem performansıyla kazanmıştık. Üstelik o maçta Currie de vardı.

Çok zor maç olacak, kaybetme şansımız çok yüksek. Augustus ve Hodges'ın iyi oyunlarına ihtiyacımız var.

kazansak bile bir kaç sayıyla kazanırız ama kazanmalıyız haftasonu fener maçı var diye biliyorum..

tbf in sayfası açılmıyor

canlı skor ve istatistik takip edemeteceğiz :(

Işıl-Tuğba-Augustus-Melisa-Fowles 5'iyle başlıyoruz.

Melisa 0-8 (Asist:Işıl) Işıl'ın 3.asisti. :tiphat:

Üst Alt