TKBL H:22 | Panküp Kayseri Şeker 68-77 Galatasaray M.P | 20 Mart | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL H:22 | Panküp Kayseri Şeker 68-77 Galatasaray M.P | 20 Mart | Maç Sonucu

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 22.Hafta

Panküp Kayseri Şeker - Galatasaray Medical Park

Kadir Has Spor Salonu

20 Mart 2011 Pazar

15:30

GS TV​

Cevap: TKBL H:22 | Panküp Kayseri Şeker - Galatasaray M.P | 20 Mart | 15:30 | GS TV

Bu maçı kazanırsak ligi lider bitireceğiz ve saha avantajı bizde olacak.

Cevap: TKBL H:22 | Panküp Kayseri Şeker - Galatasaray M.P | 20 Mart | 15:30 | GS TV

Olayın biteceği maçtır, inşallah rehavet olmaz saha avantajı şart.

Bu maçı kazanırsak ligi lider bitireceğiz ve saha avantajı bizde olacak.

Bu yüzden sezonun en önemli maçlarından biridir.

Öncesindeki FB-Botaş maçı sonucu önemli tabii. FB yenilirse formalite maçına döner.

Bu yüzden sezonun en önemli maçlarından biridir.

Öncesindeki FB-Botaş maçı sonucu önemli tabii. FB yenilirse formalite maçına döner.

Botaş sezona iyi başlamıştı ancak devamını getiremedi, Fenerbahçe'yi yenebileceklerini sanmıyorum.

Bu arada bu maç normalde yayınlanmayacaktı ama taraftarın özel isteği üzerine GSTV tarafından yayınlanacak. :)

bu moralle zorlansakta alırız bu maçı ilk 2 periyod başa baş gider 3. periyod farkı açarız 4. periyod formalite olur.

nedense biraz korkuyorum ama zorlansak da kazanırız inşallah

Adnan Polat Abdi İpekçi'yi doldurursak maçı kazanırız demiş GSTV'de. :D

Ceyhun Hoca bir delilik yapmazsa, oyuncularimiz foul problemi yasamazsa bu maci rahat aliriz..

Zaten takimimiz baya formda

ben hala çok korkuyorum bu maçta kaza yaşıcaz diye umarım kazasız belasız atlatırız

Işıl-Augustus-Tamika-Bahar-Fowles

İlk 5imiz. Başarılar Aslanlar.

Cevap: TKBL H:22 | Panküp Kayseri Şeker 7-6 Galatasaray M.P | 20 Mart | 1.Çeyrek | GS

Dayanamadım dershaneden kaçtım, hadi aslanlar alalım şu maçı.

Üst Alt